Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ГОЛОВІ ЗІНЬКІВСЬКОЇ РДА ВИСЛОВИЛИ НЕДОВІРУ

ГОЛОВІ ЗІНЬКІВСЬКОЇ РДА ВИСЛОВИЛИ НЕДОВІРУ
11 квітня у сесійній залі Зіньківської міської ради відбулася 16 – та позачергова сесія районної ради сьомого скликання. Із 34 –х депутатів районної ради, були присутні – 33, які проголосували за закрите засідання.
У засіданні взяли участь депутат Полтавської обласної ради Людмила Овчаренко, представник служби безпеки України Олексій Дубров, служби цивільного захисту Олег Рись, заступник головного лікаря ЦРЛ з медичної частини Віра Водолага, начальник Зіньківського відділення Гадяцької ОДПІ Сергій Жомір, голови селищної, сільськіх рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники ЗМІ району.
Відкрив та вів сесію голова районної ради Сергій Нерозя. На порядку денному було п’ятнадцять питань, серед яких найголовнішим було «Звіт голови райдержадміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку Зіньківського району та здійснення делегованих районною радою повноважень за 2016 рік», по якому інформував голова Зіньківської районної державної адміністрації Віталій Панченко. Депутати цікавилися у доповідача, чому у голови райдержадміністрації досі не призначені заступники, хоча конкурс на заміщення цих посад відбувся в минулому році, чому немає належної співпраці із районною радою та коли розпочнеться ремонт мосту у селі Ступки та чи розпочнеться взагалі. Олександр Яременко запитав голову РДА про те, в яких населених пунктах та господарствах району він побував та чи проводив зустрічі із мешканцями району чи працівниками агроформувань.
Однопартієць Віталія Панченка, депутат райради Віктор Давидко жорстко розкритикував бездіяльність та некомпетентність голови районної державної адміністрації в усіх питаннях і закликав його добровільно залишити посаду. Як наслідок, було визнано роботу голови Зіньківської районної державної адміністрації Панченка В.Г. незадовільною.
Далі, депутати районної ради перейшли до розгляду питання про висловлення недовіри голові Зіньківської районної державної адміністрації Панченку В.Г.
Депутатами було затверджено протокол «Про висловлення недовіри голові Зіньківської районної державної адміністрації Панченку Віталію Григоровичу». За висловлення недовіри голові РДА Віталію Григоровичу Панченку депутати проголосували «за» – 31, «проти» – 1, «утрималися» – 1.
Також на пленарному засіданні було розглянуто ряд інших питань.

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

925
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!