Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Вiдео по - зiнькiвськи або «Театр одного актора»

Вiдео по - зiнькiвськи або «Театр одного актора»

Давно спостерiгаю за вiдео, яке пестрить на тенетахІнтернету, заснятих та викладених Володимиром Понежею. Перше враження склалося з перших секунд. Канал Володимира Понежi — перед iменем знак Комітету Народного Контролю, на самому вiдео — заставка Громадської Ради. Питання, вiд кого чи вiд чого позицiонує себе Володимир Понежа?

Обурює те, що в кожному вiдео В.I.Понежа звертається до громади та питає думку громадян, але можливості прокоментувати вiдео немає, цю функцію він вiдключив, тому тут гра лише в однi ворота, «театр одного актора».
В багатьох вiдео Понежа звинувачує що його побили, але доказiв немає нi на одному вiдео, а лише пересування багатьох громадян.
На вiдео в Полтавськiй лiкарнi В.Понежа сказав, що йому писали та телефонували як знайомi так i не знайомi люди в його пiдтримку, але знову «нонсенс», як не знайомий може зателефонувати, не знаючи номера телефона, в чудових снах поки не прокинувся?
Пiсля особистої зутрiчi з Понежею, вiн пообiцяв, що забезпечить можливість коментувати відео, але включив лише там, де про нього можливо спiвати «оди та деферамби», а де люди будуть ставити запитання чи критикувати — все вiдключено. Тому честнiстю та прозорiстю тут i не пахне.
На мою особисту думку — це дешевий пiар самого автора вiдео Володимира Понежi, який або не розумiє як правильно робити i подавати вiдео до iнтернету або приховується за заставками Громадської Ради, так би мовити «це все серьйозно».Але докази річ уперта, а доказiв в багатьох вiдео не має, особливо сподобалося вiдео де В.I.Понежа звинувачує народного депутата в тому, що він в газету поклав повiдомлення про зрiст цiн на електроенергiю, невже не зрозумiло, що народний депутат не має нiякого вiдношення до цих повiдомлень.
Тому звертаюся, ще раз до Понежi В.I з проханням, щоб змiнити свiт потрібно починати з себе, давати коментарi прозоро, чiтко, професiйно, надавати докази, а не безпiдставне звинувачення.В іншому випадку, така дiяльнiсть не несе нiякой користi.


В.ПОДОБА.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

934
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!