Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ПЕРЕМОГА ЗІНЬКІВСЬКІХ ФУТБОЛІСТІВ

ПЕРЕМОГА ЗІНЬКІВСЬКІХ ФУТБОЛІСТІВ

За ініціативи голови Федерації футболу Зіньківського району Олександра Яременка та начальника відділу культури і туризму, молоді та спорту райдержадміністра-ції Людмили Кімлик-Ярохи відбувся другий турнір із міні -футболу серед ветеранів, віком старше 45 років.

Змагання, участь у яких брали чотири команди, розпочалися 26 березня. У першому турі зіньківські футболісти з команди «Колос» перемогли опішнянську команду «Ворскла» з рахунком 10:0. У напруженій грі другого туру зіньківчани здолали команду «Ніка» із Великої Павлівки (рахунок зустрічі 4:1).У підсумку футболісти команди «Колос» м.Зіньків стали переможцями турніру. На другому місці – команда «Ніка», третє місце у «Ворскли», на четвертому — футболісти шилівського «Рубіна».

8 квітня після закінчення третьоготуру відбулося нагородження учасників. Із вітальним словом до ветеранів футболу Зіньківського району звернулися Олександр Яременко та керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Сергій Кулініч. Команда «Колос» під керівництвом Анатолія Омеліча, за яку виступали Федір та Костянтин Гаврілови, Володимир Галич, Віктор Захарченко, Володимир Копиця, Вадим Микитенко, Олександр Петренко, Юрій Писаренко, Леонід Серебряков і Сергій Статівка отримала від організаторів змагань медалі, Грамоту та Кубок.

Участь команди «Колос» у турнірі стала можливою за підтримки міської ради.
Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

722
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!