Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Звіт Зіньківського бюро правової допомоги за І квартал 2017 року

Звіт Зіньківського бюро правової допомоги за І квартал 2017 року

В період з 01 січня по 31 березня 2017 року до Зіньківського бюро правової допомоги за отриманням юридичних консультацій звернулося 239 громадян, а 31 громадянам за державний кошт було призначено адвоката.
Основна робота Зіньківського бюро правової допомоги спрямована на надання кваліфікованих консультацій всім хто потребує безоплатної правової допомоги та на забезпечення рівного доступу громадян до правової інформації та правосуддя, зокрема забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги громадянам, які належать до пільгових категорій осіб, передбачених Законом України «Про безоплатну правову допомогу».
Разом з тим, на базі Бюро, громадяни мають змогу користуватися електронними сервісами Міністерства юстиції України
Працівники бюро регулярно проводять робочі зустрічі з представниками органів державної влади, місцевого самоврядування, представниками громадських організацій, а також організовують право просвітницькі заходи на базі навчальних закладів, громадських організацій та установ району з метою розширення доступу громадян до безоплатної правової допомоги та роз’яснення законодавства України. Так, фахівці бюро за звітний період провели 11 робочих зустрічей та організували 19 право просвітницьких заходів.
Разом з тим, Зіньківське бюро правової допомоги, здійснює діяльність з налагодження спільної роботи з сільськими радами району шляхом підписання меморандумів. Це закріплює правове поле діяльності Бюро для прийняття програм правової освіти сільського населення, організації дистанційних пунктів доступу до БПД, проведення правопросвітницьких заходів на базі підприємств, установ, організацій району.
Другим Полтавським місцевим центром з надання безоплатної правової допомоги за І квартал 2017 року були підписані угоди про спільну з Великопавлівською та Шилівською сільськими радами.
Фахівцями Зіньківського бюро правової допомоги спільно з сільськими радами району ведеться активна робота в напрямку розроблення та прийняття в сільських місцевостях програм правової освіти населення. Показником діяльності в даному напрямку на даний час є прийняття Програм правової освіти населення Великопавлівської, Власівської та Шилівської сільських рад на 2017-2020 роки з відповідним фінансуванням.
В подальшому планується прийняття таких програм і в інших селах району.
Так, в рамках Меморандумів про співпрацю та в межах реалізації Програм правової освіти населення, заступник начальника Зіньківського бюро Сергій Корнійко та головний спеціаліст бюро Катерина Суконька спільно з сільськими головами налагодили функціонування дистанційних пунктів з надання БПД на базі Власівської, Великопавлівської та Шилівської сільських рад.
Відповідно до затверджених графіків робота дистанційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги проводиться:
— на базі Великопавлівської сільської ради — кожної другої середи місяця з 09 год. 00 хв. до 11 год. 00 хв.
— на базі Власівської сільської ради — кожної третьої середи місяця з 09 год. 00 хв. до 11 год. 00 хв.
— на базі Шилівської сільської ради — кожної четвертої середи місяця з 09 год. 00 хв. до 11 год. 00 хв.
Діяльність стосовно організації роботи дистанційних пунктів в інших віддалених населених пунктах району – одне з пріоритетних завдань Зіньківського бюро правової допомоги на найближчий час.
Реалізувати своє право на безоплатну правову допомогу громадяни можуть, звернувшись до Зіньківського бюро правової допомоги за адресою: м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 64, тел.: 3-34-74, 0-800-213-103 (гаряча лінія, безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів).


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

612
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!