Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

У ЧОВНО - ФЕДОРІВЦІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ХРАМУ СВІТЛОГО ХРИСТОВОГО ВОСКРЕСІННЯ

У ЧОВНО - ФЕДОРІВЦІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ХРАМУ СВІТЛОГО ХРИСТОВОГО ВОСКРЕСІННЯ

Нещодавно, Човно — Федорівська громада святкувала день храму Світлого Христового Воскресіння, який знаходиться на території села. Багато мешканців села та гостей прийшли до храму, щоб взяти участь у спільній молитві за здоров’я своїх рідних та близьких.

Наприкінці свята був звершений святковий молебень за Україну та її військовослужбовців з освяченням води та Хресною ходою. На свято були запрошені та взяли участь у служінні священики з других сіл зі своєю паствою. Після святкового богослужіння агрофірма ім.Довженко, на чолі з керівником Коростиленком Олексієм Яковичем, люб’язно запросила всіх до святкової трапези, яку було спільно створено з головою сільської ради Чуть Олексієм Григоровичем.
За святковою трапезою не обійшлося й без обговорення питань щодо буденних справ сільської громади. Зокрема проблем місцевих доріг, до речі, в цей самий день приємно було спостерігати як велися роботи по ямковому ремонту місцевих доріг села агрофірмою ім. Довженка. На території Човно — Федорівської громади проводяться перші ремонтні роботи.
Голова села відповів на запитання щодо кількості закладених грошей на сільській сесії на ремонт доріг, у 2016 році було використано близько півтора мільйона гривень, в цьому році буде не менше.
— Не будемо стояти на місці, — сказав Олексій Чуть,- поки не вирішимо питання загалом на сто відсотків і питання доріг буде знято.


О.ДЕЙЧУК.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

678
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!