Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Довели, що вони кращі в Зінькові!

Довели, що вони кращі в Зінькові!

Напередодні Великодня, з 10 по 15 квітня 2017 року, в спортивному залі «Мотор Січ», м. Запоріжжя, відбулися фінальні змагання чемпіонату України з гандболу, на призи клубу «Стрімкий м’яч» серед юнаків 2004 року на родження.

Попередньо, у грудні 2016 року, пройшли зональні змагання у чотирьох містах України: Ужгороді, Запоріжжі, Доманівці Миколаївської обл. та Зіньків, в яких прийняло участь по 6 команд.
За регламентом змагань, по 2 команди, зайнявші 1 — 2 місця кожної підгрупи потрапили до фіналу: Зіньків СДЮСШОР, Запоріжжя ДЮСШ № 3 «Мотор», Запоріжжя «ЗТР», Заставна, Чернівецької обл., Доманівка Миколаївська обл., Сквира Київська обл., Ужгород, Іванівка
Одеської області.
У фінальній частині змагань, шляхом жеребкування, 8 команд – фіналістів були розподілені на 2 підгрупи по 4 команди в кожній.
Суперниками команди Зінькова були переможці попередніх зональних змагань: м.Заставна Чернівецької області, м. Доманівка Миколаївської обл.та м. Запоріжжя «Мотор».
Вихованці Зіньківської СДЮСШОР у своїй підгрупі вибороли 2 місце, що дало право змагатися у пів — фіналі.
У пів — фіналі напружена гра відбулася між командами Зінькова та Запоріжжя «ЗТР», яка зайняла І місце у своїй підгрупі та закінчилася перемогою для наших земляків.
Гра з командою Запоріжжя «Мотор» ДЮСШ № 3- хазяїнами майданчика за 1 місце принесла вихованцям м.Зіньків срібло — ІІ почесне місце Чемпіонату України!
До символічної збірної Чемпіонату потрапили 2 наших вихованці.
Кращим воротарем фінальних змагань суддівською колегією було визначено Рибалка Артема, а кращим розігруючим став Хмілевський Євген. Індивідуальним призом був відзначений Півень Дмитро.


Команди – переможці були нагороджені кубками, медалями, грамотами, подарунками.
Честь Полтавської області представляла команда юнаків Зіньківської СДЮСШОР, на чолі з тренером — викладачем Володимиром Фесуном: Рибалко Артем, Хмілевський Євген, Півень Дмитро, Фенько Костянтин, Костенко Антон, Полюлях Владислав, Требко Ростислав, Водолага Максим, Бражник Єгор, Передерій Владислав, Педоренко Владислав, Соловей Максим.


Тетяна ТРИКОЗ.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

893
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!