Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

НА ЧЕРГОВІЙ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НА ЧЕРГОВІЙ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Пленарне засідання чергової, 20 — ї сесії міської ради, відбулося 20 квітня за участі 20 депутатів. Напередодні пройшло спільне засідання постійних комісій та обговорення
проектів всіх рішень.
Серед запрошених на сесії були присутні: депутат обласної ради Олександр Путря, депутати районної ради, члени виконавчого комітету та апарату міської ради, представники місцевих ЗМІ.
На розгляд сесії було винесено ряд питань, серед яких найважливіші: Про затвердження
звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2017 року — доповіла головний бухгалтер Зіньківської міської ради Світлана Педоренко, було вирішено затвердити звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2017 року за наступними показниками:
— доходи загального фонду – 3485,9 тис. грн.;
— видатки загального фонду – 2070,9 тис. грн.;
— доходи спеціального фонду – 156,5 тис. грн.;
— видатки спеціального фонду – 80,2 тис. грн.
По питанню затвердження міської Програми суспільної відповідальності «За чисте й квітуче місто» — інформував секретар міської ради Володимир Чикало, міська рада вирішила:
1. Затвердити міську Програму суспільної відповідальності «За чисте й квітуче місто» на 2017 рік.
2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань житлового комунального господарства, благоустрою, будівництва, екології, регулювання земельних відносин.
Розглянувши звернення адміністрації Зіньківської центральної районної лікарні, стосовно
придбання житла, відповідно до районної програми забезпечення лікарів Зіньківського району службовим житлом на 2017 – 2020 роки, затвердженої рішенням 15 – ї сесії районної ради сьомого скликання, міської програми розвитку медичної галузі на 2016 – 2017 роки, затвердженої рішенням п’ятої сесії міської ради сьомого скликання, положення про службове житло, затверджене рішенням 39 – ї сесії міської ради шостого скликання, та у зв’язку із надходженням коштів субвенції з районного бюджету на придбання службового житла, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», главою 3 Житлового Кодексу України, міська рада вирішила:
1.Визнати за доцільне проведення закупівлі службового житла (квартир, будинків) у кількості двох одиниць для лікарів, за рахунок субвенцій з районного та коштів міського бюджетів.
2. Для організації конкурсного відбору по закупівлі житла утворити комісію.
3.Комісії провести конкурс по відбору житла та внести пропозиції до сесіїміської ради щодо виділення коштів на закупівлю квартир.
Також на засіданні був розглянутий ряд інших питань.

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

632
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!