Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

«Боярська Рада» або керувальна безграмотнiсть

«Боярська Рада» або керувальна безграмотнiсть

Переглядаючи вiдео вiдомої партикулярної особи iнтернету, натрапив на чудову казку «Боярська Рада», та було б усе чудово якби не одна обставина.
Отже, все по порядку… Cидить собi «Боярська Рада», намагається вирiшувати питання, якi вирiшувати їх не вповноважувала нi держава, нi сам Бог. Вирiшували «бояри» як казну дiлити, щоб робили це саме вони, бо хто такі депутати? На жаль, «бояри» не вiдали, не розумiли, що на це вже є обрані люди.
На однiй такiй Радi, поважний «боярин» запитав жiнку — «холопа», цитую: «У мене до Вас є двоє питань», i це так розмовляє «боярин», який вважає, що вiн — Закон, при цьому зовсiм не знаючи простих правил етикету, якщо перед чоловiком стоїть жiнка, то чоловiк не повинен сидiти. Сподобалася ця дівчинка (людина з освiтою, та гарною посадою), яка на всi напади «бояр», вела себе стримано та дуже чемно. Дуже було менi її шкода, хотiлося бути поруч та захистити її.
На превеликий жаль, деякi «бояри» не розумiють, якщо вони хочуть змiнити свiт, то потрiбно почати з себе, i, для початку, сiсти за шкiльну парту та вивчити слова, також полистати сторiнки iнтернету та подивитися, що таке етикет. А вже потiм йти в «Боярську Раду» та вчити інших, що i як потрiбно робити. Отака чудова казочка. Миру всiм, злагоди та натхнення.


В.ПОДОБА.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

671
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!