Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ЗА СКАРГИ - ЗВІЛЬНЕННЯ

ЗА СКАРГИ - ЗВІЛЬНЕННЯ

Нещодавно до редакції газети «Зіньківщина «по – іншому» звернулися колишні та діючі працівники Зіньківського дитячого будинку – інтернату зі скаргами про порушення їх прав та важкі умови праці, які створюються керівництвом дитбудинку.

Так як молодшим медичним сестрам ЗДБІ постійно погрожують звільненням за подібні звернення вважаю за потрібне залишити їх імена в таємниці. За словами колишніх та діючих працівників, робота молодшої медичної сестри у дитячому будинку – інтернаті є найважливішою, у людей велике фізичне та моральне навантаження, а нестача цього персоналу надає додаткове фізичне навантаження на цих працівників.

Більшість працівників бухгалтерії, діловодів тощо мають додаткових половину окладу санітарки з пільговою відпусткою у 49 днів, при цьому не виконуючи ніяких обов’язків молодшої медичної сестри. Також вдалося встановити, що середня грошова премія санітарки складала близько 800 грн., бухгалтерів від 2800 грн. до 4000 грн., керівника від 5500 грн., в той час, коли штат молодшого медичного персоналу є недоукомплектованим.

Не дивлячись на такі премії, від імені дитбудинку у ЗМІ району публікуються подяки спонсорам. Звичайно, допомога дитбудинку – благе діло, але якщо зменшити премії керівництву це б вирішило деякі матеріальні питання. На думку людей, отримувати премію у 5 тисяч гривень і постійно просити спонсорську допомогу — це ненормально. Як стало відомо, ці факти дійсно мали місце.

Коли я звернувся до керівника дитячого будинку – інтернату, з проханням пояснити ситуацію, яка склалася між працівниками та керівництвом, директор Зіньківського ДБІ почала все заперечувати, звинувачуючи працівників редакції у збиранні пліток та гонитві за сенсацією. Директор інтернату пішла тим шляхом, що коли проблему вона невзмозі вирішити її потрібно довести до абсурду, що вона й зробила.

Але, як кажуть, факти річ вперта. Постійна потреба інтернату в кадрах це не проблема в оплаті праці, це проблема у керівництві. Всім керівникам відомо, що вони без рядових працівників нічого не варті на своїй посаді. Але дехто цього не бажають зрозуміти. Так само не розуміють і той факт, що вони такі самі наймані працівники як і всі інші.


О.ЛЕОНТІЙ.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

793
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!