Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ВІДЗНАЧИЛИ 72 - гу РІЧНИЦЮ ПЕРЕМОГИ НАД ФАШИЗМОМ

ВІДЗНАЧИЛИ 72 - гу РІЧНИЦЮ ПЕРЕМОГИ НАД ФАШИЗМОМ

Урочистості з нагоди Дня пам’яті і примирення та 72-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій Війні відбулися у Зінькові.

В заходах взяли участь голова Зіньківської районної ради Сергій Нерозя, міський голова Сергій Максименко, начальник відділення забезпечення Зіньківського районного військового комісаріату, капітан Володимир Піскун, голова районної ради ветеранів Володимир Прислонський. Від імені молоді міста виступив учень 11 класу Зіньківської спеціалізованої школи №2 І-Ш ступенів Антон Богомол.

Виступаючи на мітингу та вітаючи зіньківчан зі святом, голова районної ради Сергій Васильович Нерозя сказав: «Від щирого серця вітаю вас з 72-ю річницею перемоги над фашизмом у Другій світовій війні та Днем пам’яті та примирення – святом добра, єднання поколінь, подяки за безсмертний подвиг.

Чимало часу минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається для нас невичерпним джерелом патріотизму, мужності, стійкості, тяжкої праці та вірного служіння своєму народові, рідній українській землі.

У зв’язку із трагічними подіями на Сході нашої держави, ми надзвичайно гостро відчуваємо велич подвигу тих, хто поклав на вівтар Перемоги найцінніше – своє життя, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн рідний край.

Спасибі вам, шановні ветерани, за те, що навчили любити свою Вітчизну, що показали, як захищати свій рідний дім, що завжди стоїте на варті добра і чесності, допомагаєте мудрою порадою чи справедливою критикою. Нехай кожен ваш день буде прожитий під мирним небом при доброму здоров’ї та в благополуччі. Хай злагода і щастя панують у Ваших родинах, а оселі повняться достатком.

Світла пам’ять, безмежна вдячність і тим мільйонам співвітчизників, яких поглинув вогонь Другої світової війни. Їх героїчний подвиг, відвага і сила духу завжди слугуватимуть прикладом для сучасних захисників Вітчизни.

Зі святом, шановні земляки! З Великою Перемогою!»
Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

493
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!