Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

У ВЕТАПТЕЦІ БЕРУТЬ НА АНАЛІЗ ЛЮДСЬКУ КРОВ

У ВЕТАПТЕЦІ БЕРУТЬ НА АНАЛІЗ ЛЮДСЬКУ КРОВ

Рівно рік назад, перед новим роком ми вже писали про лікаря Людмилу Степанівну Карпінську.Вона приймала пацієнтів на другому поверсі магазину «Сатурн» та лікувала людей біологічно – активними добавками (БАД).

Але нелегальна медицина в нашому містечку йде далі і черга пацієнтів вишиковується до ветеринарної аптеки.
Нестача спеціалістів – медиків завжди відчувалася у Зінькові, але я не пам’ятаю випадків щоб цю нестачу лікарів компенсували ветеринарами.
Так, саме ветеринари Юрій та Валентина Шнипенки надають послуги з аналізу крові, діагностики захворювань та лікування біологічно – активними добавками. Хочу все ж таки нагадати читачам, що таке БАДи та яка від них користь.
Як кажуть лікарі — біологічно активні добавки абсолютно не потрібні людині для ведення нормальної життєдіяльності.Людському організму для нормального розвитку необхідні жири, вуглеводи, білки, а також різні вітаміни та мінерали, які потрапляють в людський організм з їжею при повноцінному харчуванні.
Журналістська цікавість взяла верх над здоровим глуздом і я вирішив здати кров на аналіз Юрію Шнипенку і поправити здоров’я БАДами.
У будівлі колишнього побутового комбінату, що знаходиться по вулиці Воздвиженській,81 на першому поверсі знаходиться ветаптека, де ветеринари лікують людей.
Захаращений коридор з обдертими стінами приведе вас до бухгалтерії ветаптеки — кімнати в якій проводять аналіз крові. Залишки їжі та порожні пляшки біля мікроскопа говорять про те, що господарі кабінету не вважають за потрібне розділяти обід з роботою.
Як виявилося, мені дуже пощастило, Юрій Олексійович Шнипенко за процедури візьме з мене не 200 а тільки 100 гривень, а якщо я заплачу йому ще п’ятнадцять гривень то він візьме в мене кров новою голкою. Після почутого я злякався не на жарт. Що ж виходить, хто не платив п’ятнадцять гривень у того брали кров використаною голкою? Я відмовився від ідеї випробування на собі.
— П’ятнадцять років я пропрацювала у ветеринарній аптеці під керівництвом Юрія та Валентини Шнипенків. Одна з вагомих причин мого звільнення це так зване лікування людей, -говорить колишня працівниця ветаптеки Наталія Визір, — після того як я побачила що Юрій Олексійович почав прямо у підсобному приміщенні проводити аналізи крові людей я звільнилася. Не могла дивитися на скельця для мікроскопа, на яких була людська кров.
Це вже другий випадок, коли ми викриваємо псевдо лікарів, яких жага наживи жене по селах району з проповідями про шкоду традиційної медицини, і шкода тих людей, які віддають немалі гроші за жменьку непотрібних пігулок.
Дивлячись на рекламу та оголошення на дошках міста, місцева влада та правоохоронці не бачать цю проблему.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

858
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!