Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Сімейний вернісаж

Сімейний вернісаж
«Родина, родина, це вся Україна, з глибоким корінням, з високим гіллям»

П’ятнадцятого травня вся Україна відзначає День сім’ї – день наших з вами родин. Адже саме сім’я, є тією цеглинкою, з якої складається добробут та спокій у нашій державі. Сім’я, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. Українська нація – працелюбна і талановита. Про ці високі якості, які закладаються саме в сім´ї розповіли ведучі заходу бібліотекарі Жук Т.Ю., Криштопа Л.І.

Вкотре до салону « Світ рукотворного дива» при Зіньківській ЦРБ завітали – постійні учасники салону та учнів 8 «А» класу ЗСШ № 2 на родинне свято сімейного вернісажу «Родина, родина, це вся Україна, з глибоким корінням, з високим гіллям», щоб познайомитися з творчою, багатою на таланти родиною – нашої колеги, бібліотекаря Лютенсько Будищанської бібліотеки філіалу Немченко Н.В… До нас завітали: Ніна Володимирівна, її доньки Оксана та Наталя, внучки Валерія та Настуня. Життя родини Немченків наповнене сімейними цінностями, яскравими пригодами, незабутніми зустрічами, творчими ідеями і злетами. В цій сім’ї, комфортно і цікаво жити разом, випромінюючи світло і тепло, кохання та радість. Коли в сім`ї така аура родяться не менш обдаровані, творчі діти та внуки. А їх у родині Немченків дві талановиті красуні доньки – Оксана та Наталя, які створили вже свої родини: Дмитро та Наталя Педченко та родина Івана та Оксани Ляшенко і дві їхні доньки Валерія та Настуня.

Працює Ніна Володимирівна в Зіньківській бібліотечній системі бібліотекарем вже багато років. До роботи відноситься творчо. Вона ініціатор багатьох заходів в бібліотеці, учасник та переможець обласних та районних конкурсів. Завжди ласкава і усміхнена з великою пошаною та повагою відноситься до своїх читачів.

За свої успіхи в роботі Ніна Володимирівна нагороджена багатьма грамотами та подяками. А ще Ніна Володимирівна бере активну участь у місцевому драмгуртку. «Андріївські вечорниці», з головною учасницею, ну звичайно нашою Ніною, отримали перемогу на обласному огляді – конкурсі драматичних колективів. Не раз її сопрано звучало зі сцени сільського клубу, районного та обласного будинків культури.

Вона постійно вирішує різні нужденні потреби своїх земляків з місцевою громадою. Заснувала при бібліотеці клуб «Надвечір’я». Навіть з інших сіл та районів запрошують Ніну Володимирівну виступити з гумором, заспівати пісню, написати сценарій або скласти вірша. Адже, не всі знають, що вона талановита поетеса. І при цьому всьому – ця молода, обдарована людина, встигає з домашніми справами: допомагати виховувати та пестити внуків, вирощувати квіти та пекти для своєї родини смачні тістечка та пиріжки, створювати затишок та теплу атмосферу у родині.

Не менш талановиті і доньки Ніни Володимирівни — Оксана та Наталя.

Оксана працює в Зіньківському районному будинку культури. Вона фіналістка конкурсу «Крок до зірок», здобула перемогу на Всеукраїнському конкурсі, організованому Діаною Петрененко в смт Оржиця. Неодноразово виступала в палаці «Листопад», в театрі ім. М. Гоголя. Молодша донька Наталя, наслідуючи приклад мами та сестри, працює художнім керівником в Будинку культури села Воскобійники. Хоча вона, ще зовсім юна, активність та творча наснага, виконавча вокальна майстерність, участь у мистецьких заходах, говорить про те, «що на небі зявляється ще одна мистецька зіронька». Наталя неодноразово ставала фіналісткою районного конкурсу «Голос Зіньківщини». А ще вона, як і сестра Оксана. Виховує в учнів естетичні смаки, викладаючи музичне мистецтво.

З цікавістю знайомилися учасники заходу з дитячою творчістю внуків – Валерії та Анастасії. Внучки Настуня та Валерія – це бабусина найбільша радість і гордість. Саме в сім`ї дитина отримує перші уроки любові до батька-матері, до своєї Батьківщини. В сім´ї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги. Дівчатка гарно малюють, танцюють, співають, активні та веселі. На заході Валерія представила гостям « Родинне дерево».

Напевно – це гени, можливо вдача, активна творча праця, а все заразом продовження традицій своєї родини.

Із захопленням гості салону послухали у виконанні родини: пісні, гуморески, власні вірші Ніни Володимирівни, переглянули презентацію «Мистецькі традиції нашої родини», скуштували смачний пиріг, який приготувала героїня свята Ніна Немченко.

Для продовження фото літопису родини директор ЦБС Н. Тоцька вручила берегині сім`ї подарунок – сімейний альбом. Свято пройшло за підтримки відділу культури, туризму, молоді та спорту РДА.

До уваги гостей заходу була представлена книжкова виставка «Родина – джерело любові».

Свято сімейного вернісажу «Родина, родина, це вся Україна, з глибоким корінням, з високим гіллям», пройшло в атмосфері тепла, затишку, невичерпної енергії, яку подарувала присутнім гостям родина Немченків.


Зіньківська районна бібліотека.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

750
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!