Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Про висмоктане з пальця

Про висмоктане з пальця

«Гра в одні ворота» так званого журналіста Понежі уже настільки набридла зіньківчанам, що перегляд його відеороликів різко втрачає популярність, бо всі ті «сюжети» одним ликом шиті. Останній з них можна назвати геть висмоктаним з пальця. Але про все по порядку.

Ще задовго до початку сесії районної ради, яка відбулася 16 травня, В.Понежа у фойє будинку влади поставив включену відеокамеру, щоб, не дай Боже, не прогавити чергової «сенсації» на кшталт емоційного висловлювання когось із депутатів чи апарату районної ради. Але до нього ніхто навіть не підійшов. На сесію оператора Понежу ніхто, звісно, не впустив, так як той не пред’явив керівнику апарату районної ради ніякого посвідчення про свою причетність до засобів масової інформації. Проте в ефір щось та потрібно було викидати, не буде ж він показувати в Однокласниках, як керівництво Зіньківської спортшколи вже навіть після відставки ніяк не може виселити колишнього голову РДА Панченка з кімнати тренерів, не візьме Понежа інтерв’ю в простих громадян і про те, як змінився в останні роки стан району та міста, як по Зінькову прокладаються дороги — це йому не вигідно. От потрібно йому облити брудом тих, хто у цей звихнутий час хоч щось для своїх людей робить, — і край! А якщо негативу немає, то й починає брехати про те, що гроші районного бюджету розбазарюються направо і наліво. І якщо слідувати логіці Понежі, то коли б його впустили до сесійної зали з його відеокамерою, усі б враз перестали «розтягувати» кошти платників податків по кишенях і відразу відремонтували б за них приміщення спортзалу «Колос», відкрили майданчик зі штучним покриттям, майже заново збудували б їдальню в опорному закладі та оснастили її необхідним начинням, вкинули мільйонні кошти в районний Будинок культури, не менші — в районну лікарню, придбали декілька квартир для молодих лікарів і так далі… Але ж, шановний «колего», без Вашої присутності в сесійному залі усе це і не тільки — вже зроблено, а якби менше подібні «активісти» лізли зі своїми камерами межи очі — робилося б ще більше. Складається враження, що Вам платять за те, що Ви своїми безглуздими роликами паплюжите депутатський корпус, керівництво районної та міської рад, саме тих, хто працює для людей. Та що б Ви не говорили, результат люди бачать на власні очі, як би Ви не звинувачували депутатів у розбазарюванні. Так-так, саме депутати приймають на сесії всі рішення і не лише по розподілу коштів, а не голова районної ради чи начальник фінуправління, який же Ви журналіст, що про це не чули? У сесійному залі районної ради понад 30 депутатів, яким під час виборів більшістю голосів земляки довірили представляти їх права та інтереси на районному рівні, тож для чого в тому залі ще й Вам бути, ніким не обраному, представнику громади? Ви ж не депутат і не журналіст, навіть не запрошений.

Ось Ви читаєте на камеру закон для недосвідчених глядачів про права журналіста. Але з таким же успіхом ми можемо на камеру почитати закон про права президента. І що, вберемося ми після цього в президентську мантію? Дурню ясно, що ні. Отак і Ви, скільки не читайте, то ні з якого боку Ви до тих журналістів не причетні. Коли ми особисто цікавилися у Вас в редакцію якої газети, для якого сайту чи радіомовлення збираєте інформацію, відповісти Вам було нічого. Так не дуріть людям голову, Володимире Івановичу. З таким же успіхом будь-хто із зіньківчан, у кого вдома є відеокамера, теж може прийти на сесію районної ради чи колегію райдержадміністрації, на судове засідання в районний суд, конференцію педагогічних працівників і сказати, що він представляє громадськість. А коли не впустять — ще й поліцію викликати, що Ви теж, до речі, любите практикувати, щоб тим самим у Ваших роликів додалося глядачів, бо чим більше їх — тим дорожче.

Ви краще займіться будівництвом євроконтейнерів, «журналісте — підприємцю», якими Ви перед своєю ж відеокамерою обіцяли оснастити місто, але про те швидко чомусь забули, певно, виручка менша.


Н.ШУЛИК, О.ЛЕОНТІЙ,

редактори районних газет.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1510
RSS
10:05
Все правильно написали про горе «Журналiста» i брехуна Понежу, обiцяв виготовляти контейнера за копiйки, i чомусь не робить. Нагадуе «пiвника», який прокукурiкав, а там хоть сонце не пiднiмаеться. Головне про себе нагадувати громадянам, обливати всих брудом, розповiдати який вiн фiнансовий експерт, а на дiлi-фiнансовий банкрот. Чомусь не розповiдае що носить не посвiдчення журналiста, а откритку з кольоровим малюнком, так як ГО КНК не являеться ЗМI, а лише iнформ агенством, едине що вiн може, рекламувати цiни на мiкрохвильовi пiчi, утюги, реламувати будинки якi продаються.
Також в кожному своему вiдео оператор Понежа намагаеться «впихнути в вуха громадi», що вiн пресса, для нього i не досвiдченних я розяснюю-(Пре́сса (от фр. presse, от лат. presso) — часть средств массовой коммуникации (которые обозначаются также еще не вышедшим из употребления анахронизмом СМИ), совокупность массовых периодических печатных, а также электронных изданий для массового читателя: газет, журналов, сборников, альманахов.
Термин происходит от названия первой массовой газеты «La Presse[fr]», вышедшей в Париже в 1836 году. Характеризуя привычку к чтению газет по утрам, Гегель назвал её «утренней молитвой современного человека»[1].). Тепер хай вiн розяснить любому с Вас, чи покаже хоча б одну газету, де вiн являеться журналiстом, нажаль газети не мае в природi, тому «Прессою», вiн бути не може. Можливо вiн являеться вiдеоблогером (Видеобло́г (сокращённо влог [англ. vlog, от video blog или video log]) — это форма блога, в котором средством передачи информации является видео[1] Видеоблог является формой веб-телевидения. Записи в видеоблогах сочетают встроенное видео или видео-связь с поддержкой текста, изображений и других метаданных. Записи могут быть сделаны в виде одного блока или состоять из нескольких частей. Видеоблоги очень популярны на YouTube.), но вiн iсам про це не здогадуеться, i там посвiдчення не потрiбне. На мою думку, i впевнений думку багатьох громадян Володимиру потрiбно сicти за парту, та досконально розiбратися насамперед в собi, насамперед зрозумiти, що не журналiст, i не принижувати так профессiю журналiста, висловами «сьоднi, фури», та таким безглуздям та брезнею в своему вiдео.