Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

На черговій сесії районної ради

На черговій сесії районної ради

16 травня, в залі засідань, відбулась сімнадцята сесія сьомого скликання Зіньківської районної ради. У роботі пленарного засідання взяли участь голови місцевих рад, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники ЗМІ району.

На порядку денному було 52 питання. Сесію відкрив голова районної ради Сергій Нерозя, повідомив, що на посаду начальника Зіньківського відділення поліції Гадяцького відділу поліції Головного управління національної поліції в Полтавській області призначений капітан поліції Андрія Власенко, також, розпорядженням Президент України від 11 травня 2017 року № 98/РП прийнято відставку голови Зіньківської РДА Віталія Панченка.

Про мережу навчальних закладів Зіньківського району та хід виконання районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2019 роки звітував начальник відділу освіти РДА Юрій Дахно.

Депутати проголосували за зміни до програми економічного і соціального розвитку Зіньківського району на 2017 рік, до програми забезпечення виконання Зіньківською РДА делегованих їй районною радою повноважень на 2017 рік та зміни до програми підтримки та розвитку культури і туризму на 2017 рік, до програми розвитку фізичної культури і спорту в Зіньківському районі на 2017-2020 роки, затвердили Положення комунального закладу «Районна централізована бібліотечна система» Зіньківської районної ради Полтавської області, ввели додаткові штатні одиниці до районних закладів культури.

Заслухали інформацію начальника управління соціального захисту населення РДА Віктора Півня щодо ходу виконання програми підтримки соціально вразливих верств населення Зіньківського району на 2015-2017 роки «Турбота». Він зазначив, що у 2016 році із районного бюджету на проведення заходів по даній Програмі виділено понад 100 тис. грн. Крім того, за надані послуги приміського автобусного сполучення було виділено 140 тис. грн., за послуги зв’язку для пільгових категорій населення – 128,7 тис. грн.., на одноразову матеріальну допомогу – 135 тис. грн. Наголосив на необхідності внесення змін до програми «Турбота» на 2017 рік.

Людмила Косяк, директор територіального центру соціального Зіньківського району, звернулась з проханням до депутатів звільнити від плати за соціальні послуги, які надаються пунктом прокату технічних засобів реабілітації у відділенні адресної натуральної та грошової допомоги, пенсіонерів та інвалідів незалежно від сімейного стану.

Начальник фінансового управління РДА Світлана Слинько проінформувала про виконання районного бюджету за I квартал 2017 року та ознайомила із внесеними змінами до показників районного бюджету на 2017 рік. Так, за рахунок розподілу вільного залишку бюджетних коштів, із районного бюджету планується виділити близько 4 млн. грн., які буде направлено на видатки по установах охорони здоров’я – 2 млн. грн., культури – близько 680, 0 тис. грн., освіти – близько 371 тис. грн., управління соціального захисту населення – близько 173 тис. грн., відділу управління майном – 291 тис. грн., на виконання програми забезпечення виконання Зіньківською РДА делегованих їй районною радою повноважень – близько 400 тис. грн. Кошти вільного залишку будуть використані на оплату праці з нарахуваннями працівникам Зіньківської ЦРЛ та Зіньківського ЦПМСД, на придбання службового автомобіля, обладнання і предметів довгострокового користування, капітальний ремонт приміщень хірургічно-травматологічного відділення ЦРЛ, закупівлю комп’ютерної техніки і холодильників, на відшкодування пільгових медикаментів для хворих на онкологічні захворювання ЦПМСД; оплату послуг обслуговування котелень і теплогенераторних у загальноосвітніх школах та дошкільних закладах, придбання продуктів харчування Зіньківських ДНЗ № 1 та № 2, реконструкцію спортивного майданчика з улаштуванням штучного покриття опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа I-III ступенів № 1»; капітальний ремонт фасаду, покрівлі та благоустрій прилеглої території будівлі комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Зіньківська дитяча музична школа», капітальний ремонт приміщення спортивного залу та зовнішнє опорядження будівлі по вул. Першотравнева, придбання вуличних тренажерів, проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту; на компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян, для придбання велосипедів для соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома; на проведення капітального ремонту приміщення залу засідань по вул. Воздвиженській, 40.

Також, на сесії було розглянуто ряд інших питань.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

972
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!