Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛАСЯ ПРЕС - КОНФЕРЕНЦІЯ

ВІДБУЛАСЯ  ПРЕС - КОНФЕРЕНЦІЯ

24 травня в актовій залі Зіньківського відділення поліції відбулася прес – конференція, керівника Зіньківського відділення поліції Андрія Власенка та голови районної ради Сергія Нерозі, про повну взаємодію та співпрацю у боротьбі зі злочинністю у районі.

Протягом години начальник відділення поліції та голова райради відповідали на запитання журналістів. У розмові Сергій Нерозя наголосив на важливості тісної співпраці між районною радою та правоохоронцями і пообіцяв підтримку в рамках компетенції.

Представників преси цікавили питання щодо великих показників злочинності, на які Андрій Власенко відповів:

— Ми бачимо статистику, цифри. За перші чотири місяці 2017 – го року, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, ми маємо 35 відсотків росту злочинності. Спільно ми будемо докладати максимум зусиль для зменшення цих показників. Будуть проведені кадрові зміни, тому що я бачу як працює відділення поліції.
На даний момент злочинці ідуть на крок попереду, вони володіють технічними засобами та інформацією про те, як відбуваються невідкладні слідчі дії, розкриття злочинів.
Щоб діяти більш результативно нам необхідно забезпечити район камерами відеоспостереження, що дасть нам можливість оперативно реагувати на правопорушення.

— Не дивлячись на відносно високу заробітну плату поліцейських, чому досі існує кадрова проблема?

— По різних причинах люди покинули робочі місця. Останній раз, коли проводився конкурс, відібрали шість осіб, з яких пройшли лише двоє і вони готуються до іспитів.

-У місті існує проблема з рухом вантажного транспорту, яке рішення Ви бачите?

— Ми намагаємося боротися з цією проблемою, ставимо блок – пост з числа інспектора з безпеки дорожнього руху та працівника поліції. Проблема ще в тому, що в районі інспектор з безпеки дорожнього руху один.

— Ми спостерігаємо цей процес, — додав голова районної ради Сергій Нерозя, — що все ж таки вантажівок стало їздити менше.
— Хочеться звернути увагу в першу чергу на те, що у райради є декілька спільних програм, які пов’язані з роботою нашої поліції. Про хід виконання цих програм поліція неодноразово звітувала. Нам показували сухі цифри, що кількість злочинів зменшується, тобто аналіз проводився але реального результату ми не бачили через те, що реальних дій з боку поліції фактично не відбувалося.
Резонансні злочини, які скоювалися у нашому районі, майже всі, не були розкриті, а та частина, яку розкривали недостатньо висвітлювали у засобах масової інформації. Люди повинні знати.
Одним із першочергових наших спільних завдань — укомплектування особистого складу поліції та відновлення будинків шерифів, які є у нас в районі для того, щоб вони належним чином функціонували. Сільські голови та депутати, в першу чергу, в цьому зацікавлені та будуть їх підтримувати, — сказав Сергій Васильович Нерозя.

— Андрій Ігорович, яка Ваша думка, з приводу роботи грального закладу «Лото Маркет»?

— Наскільки мені відомо, то з цього грального закладу неодноразово вилучалася техніка і через декілька днів, за рішенням суду, поверталася власникам як незаконно вилучена. На даний час, я не готовий відповісти на питання законності роботи даного закладу.

— Розважальні заклади, не дивлячись на узгодження з міською радою, часто працюють до самого ранку, хоча дозволено до 23 – ї години, саме в цей час відбувається більшість правопорушень. Чи буде контроль за роботою таких закладів?

— Так, звичайно, контроль з боку поліції буде. В таких випадках працівниками поліції складаються акти порушень та направляються у міську раду, міська рада приймає відповідне рішення аж до заборони роботи закладу.

На заключення голова районної ради Сергій Нерозя заявив, що депутатський корпус Зіньківської районної ради налаштований на співпрацю з поліцією.
Начальник Зіньківського відділення поліції Андрій Власенко сказав, що спільними зусиллями найближчим часом ми доб’ємося позитивного результату.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

965
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!