Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

У ШЕНГАРІЇВЦІ ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК

У ШЕНГАРІЇВЦІ ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК

У Шенгаріївській загальноосвітній школі I-II ступенів побував заступник голови районної ради Сергій Загорулько. У своєму виступі звернув увагу на заслуги учнівського та педагогічного колективу школи та наголосив, що у 2016 році для перевезення дітей було придбано шкільний автобус вартістю 1, 2 млн. грн… На його закупівлю виділено по 600 тис. грн. з державного та районного бюджету. Такий крок, запевняє Сергій Загорулько, дав змогу покращити умови перевезення місцевих учнів, адже депутатський корпус та керівництво районної ради прагне, щоб діти навчалися в комфортних умовах та не мали перешкод для отримання належного рівня освіти.

Дітей школи також привітали директор закладу Надія Мільгевська, депутат районної ради Ірина Рябова та інші. Грамотами за участь у різноманітних конкурсах було нагороджено чимало школярів. Впродовж свята присутніх радували своїми хореографічними та вокальними виступами учні школи.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

537
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!