Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

РОЗПОЧАВСЯ РЕМОНТ ОБ’ЇЗНОЇ ДОРОГИ

РОЗПОЧАВСЯ РЕМОНТ ОБ’ЇЗНОЇ ДОРОГИ

На об’їзній дорозі Зінькова розпочалися активні ремонтні роботи. Обхід міста збудований близько 15 років тому.

За цей час на дорозі жодних капітальних робіт не проводилося. Ремонт дороги проінспектував начальник Служби Володимир Трояновський та народний депутат Олег Кулініч.
Обов’язковою умовою і гарантією виконання цих робіт є співфінансування з місцевого бюджету, адже таким чином місцева влада справді контролюватиме процес ремонту, в який залучені і її кошти.
Нинішній ремонт буде проведено в два етапи, спочатку буде покладено один шар покриття, на наступний рік – інший. Адже взимку, за технологією, обов’язково потрібно перевірити, як «ляг» перший шар.
Компанія-підрядник раніше добре зарекомендувала себе при проведенні аналогічних ремонтних робіт на інших об’єктах і її керівництво гарантує якісне виконання. При цьому є всі підстави сподіватися, що основні роботи будуть проведені ще в цьому році. Обов’язково триматиму хід ремонтних робіт об’їзної дороги на постійному контролі, адже для зіньківської громади зараз це питання якщо не №1, то принаймні №2, бо паралельно за моєї підтримки здійснюється також ремонт каналізаційних мереж міста, — сказав Олег Кулініч.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

610
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!