Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ПРОВЕЛИ ОПЕРАЦІЮ «НЕРЕСТ»

ПРОВЕЛИ ОПЕРАЦІЮ «НЕРЕСТ»

В ході проведення операції «Нерест» працівники Зіньківського відділення поліції затримали двох браконьєрів неподалік села Шкурпели, Зіньківського району.

Чоловіки за допомогою сітки, загальною довжиною близько 300 метрів, та човна здійснювали незаконний вилов риби. Всього чоловіки виловили 105 рибин різного виду в кількості, загальною вагою близько 34-х кілограмів. У вищевказаних осіб працівники поліції вилучили незаконно виловлену рибу, знаряддя злочину, а саме: сітку та човен.

За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 249 Кримінального кодексу України (Незаконне зайняття рибним промислом). Санкція передбачає штраф до двохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього здобутого.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

514
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!