Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Начальник Зіньківського відділення поліції прозвітував про роботу підрозділу

Начальник Зіньківського відділення поліції прозвітував про роботу підрозділу

На засіданні координаційної наради із доповіддю щодо рівня злочинності та стану публічного порядку на території району перед головами сільських рад, керівниками бюджетних організацій, а також представниками місцевих ЗМІ звітував начальник Зіньківського відділення поліції Андрій Власенко.

В своєму виступі Андрій Ігорович довів присутнім про криміногенну обстановку в районі та зупинився на проблемних питаннях в роботі поліції.

Окремо Андрій Власенко розглянув питання крадіжок, які вчиняються відносно місцевих жителів, боротьби з наркозлочинністю та самогоноварінням в районі.

Окремо керівник поліції району зупинився на питанні необхідності встановлення на території сільських рад району системи зовнішнього відеоспостереження.

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

853
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!