Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ПОЛІЦІЯ ПРОВОДИТЬ ОПЕРАЦІЮ «ЯЛИНКА»

ПОЛІЦІЯ ПРОВОДИТЬ ОПЕРАЦІЮ «ЯЛИНКА»

Працівники поліції Зіньківського району, спільно з підрозділами лісового господарства, проводять операцію під умовною назвою «Ялинка», яка спрямована на забезпечення належної охорони громадського порядку, безпеки громадян під час святкування новорічних та різдвяних свят, своєчасного вжиття упереджувальних заходів по недопущенню несанкціонованої вирубки, реалізації хвойних дерев. Працівниками Зіньківського відділення поліції на території району проводяться рейди по виявленню осіб, які здійснюють несанкціоновану вирубку та реалізацію хвойних дерев.
З наближенням новорічних та різдвяних свят у торгівельну мережу для реалізації можливе надходження не сертифікованих піротехнічних виробів. які не відповідають вимогам безпеки, і насамперед петард. Зазначені товари різними шляхами завозяться до держави з-за кордону і в необмеженій кількості безперешкодно реалізуються в торгівельній мережі. Їх використання може призвести до надзвичайних подій, травмування громадян і особливо дітей.
Нагадуємо, що для законного продажу ялинки слід мати пакет документів, а саме: накладну з лісництва, в якому було придбано ялинку, сертифікат радіаційного обстеження ялинок, дозвіл на торгівлю та товарно-транспортну накладну. Також ялинка повинна мати чіп лісництва, в якому її було придбано.
У разі виявлення порушень, винні особи притягуються до адміністративної відповідальності, згідно зі статті 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за незаконну порубку, пошкодження і знищення лісових культур та молодняка можливе накладення штрафу на громадян у розмірі від 5 до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб — від 7 до 12 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. У відповідності до статті 152 КУпАП, за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів передбачено накладення штрафу на громадян від 12 до 18 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб, громадян — суб’єктів підприємницької діяльності — від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Стаття 159 КУпАП — порушення правил торгівлі на ринках — це накладення штрафу на громадян від 1 до 3 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб – від 3 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а стаття 164 КУпАП — порушення порядку провадження господарської діяльності — тягне за собою накладення штрафу від 1000 до 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва і сировини чи без такої.
Якщо ж незаконна вирубка хвойних культур здійснюватиметься у лісах та інших захищених насадженнях і спричинить суттєві збитки, у таких протиправних діях вбачатиметься склад кримінального правопорушення, передбачений статтею 246 Кримінального Кодексу України «Незаконна вирубка лісу».
У разі виявлення фактів незаконної вирубки хвойних дерев просимо вас повідомляти Зіньківське відділення поліції за телефоном 3-10-02 або 102 з мобільного телефону.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

957
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!