Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

НАТАЛІЯ ФЕНЬКО: «Я БАЧУ В ДІТКАХ ТАЛАНТ»

НАТАЛІЯ ФЕНЬКО: «Я БАЧУ В ДІТКАХ ТАЛАНТ»

Як відомо, діти дуже люблять малювати. І малюють вони тому, що їм подобається це робити. Так вони пізнають навколишній світ.
На 80% ми сприймаємо навколишній світ через зір. Більшість наших фантазій, думок і мрій формуються за допомогою зображень. Звичайний дитячий малюнок може багато розповісти про те, що відбувається в душі маленького художника. Для дитини малюнок — це не мистецтво, а певна мова. Завдяки малюванню, вона має можливість висловити все те, що не може виразити словами. У момент малювання малюк абсолютно вільний. Відступають на задній план обмеження і заборони.

Найчастіше дитячий малюнок висловлює сферу інтересів малюка. З віком малюнки будуть більш осмисленими. До 3 років — це лінії, рисочки або кола. До чотирьох років вже з`являється задум дитячого зображення.

Якщо ж батьки вважають, що їхня дитина не має хисту до малювання, то вони помиляються. Малювати може кожен. Аби талант проявився, треба його розвивати змалечку. Задля цього в листопаді 2016 року в м.Зіньків відкрито дитячу художню студію Наталії Фенько. Студія стала мистецьким острівком серед мистецьких закладів району, де панує творча атмосфера, радість світосприйняття, занурення в багатство кольорів, відчуття власного маленького внеску у безмежну скарбницю світового мистецтва. Тут з трепетом ставляться до кожного юного таланту, вважаючи, що кожна дитина – це космос, який ми відкриваємо для майбутнього.
Відкрити такий заклад Наталія Григорівна хотіла давно, оскільки з дитинства любить малювати, має освіту архітектора, є автором герба і прапора Зіньківського району. Спочатку в студії проходили заняття діток віком від 5 до 12 років. З часом, вікові рамки були розширені. Зараз в студії займаються юні таланти віком від 4 до 13 років. Найменшій учениці – 3 роки 10 місяців, але юна художниця показує неабиякі результати.
Саме у віці від 4 до 7 років дитячі малюнки найцікавіші – вони безпосередні, дитина ще не думає, чи правильно вона малює, чи точні лінії. Малює так, як бачить, як сприймає світ. В 8-10 років діти починають дорослішати, а разом з ними змінюється і малюнок.
За час роботи студії юні художники вже показують гарні результати, беруть участь у всіх конкурсах малюнку, які проводять освітні заклади району, в міжрегіональному конкурсі дитячого малюнку «Наше мирне небо», ілюстраційному конкурсі «Твій голос має значення» (ініційований Національним демократичним інститутом). Заняття з дітками проходять щоденно, канікул в студії немає, оскільки саме в літній період дітки мають максимум часу для творчості.

— Наша студія ще зовсім маленька за віком, але дітки йдуть сюди з великим задоволенням і відчувають себе справжніми художниками. Я дякую всім батькам, котрі приводять своїх дітей. Мине кілька років, і ці діти принесуть славу культурі нашого народу. Можливо хтось із них стане художником, скульптором, архітектором. Я дякую вам за радість спілкування з вашими дітьми, бо ви, може, не знаєте, які ваші діти цікаві, я бачу те, чого ви не бачите, бачу їх розкутими, коли вони творять. Хочеться подякувати дітям за їхню працю, — сказала Наталія Фенько.Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

965
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!