Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

На Зіньківщині вилучено 228 рослин коноплі та наркотичні речовини

На Зіньківщині вилучено 228 рослин коноплі та наркотичні речовини

Поліцейські Зіньківського відділення поліції викрили у протизаконній діяльності мешканку міста Зіньків.
Так під час огляду домоволодіння 70 – річної мешканки міста Зіньків оперуповноважені сектору кримінальної поліції Зіньківського відділення поліції виявили та задокументували факт незаконного вирощування на присадибній ділянці 228 рослин коноплі.
Крім того, під час обшуку самого помешкання жінки, було виявлено та вилучено паперові згортки з речовиною рослинного походження ззовні схожою на рослини коноплі вагою близько 65 грам.
Вилучені зразки направлено на експертне дослідження.
Наразі правоохоронцями за фактом незаконного вирощування коноплі відрито кримінальні провадження за частиною ч. 2 ст. 310 Кримінального кодексу України, а за фактом незаконного зберігання наркотичних речовин відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 309 КК України.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

823
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!