Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Селищному голові Опішні висловлювали недовіру

Селищному голові Опішні висловлювали недовіру

Селищному голові Світлані Маммадовій 9 червня на п’ятнадцятій сесії селищної ради оголосили недовіру. За таке рішення проголосували 14 депутатів селищної ради з 22-х.

Вказано, що причина недовіри – бездіяльність чиновниці у господарській сфері, систематичне порушення законів України, регламенту селищної ради та ігнорування інтересів громади.


Депутати Опішнянської селищної ради скористалися законним правом і проголосували за дострокове припинення повноважень селищного голови Світлани Маммадової, але для прийняття рішення не вистачило всього одного голосу.
— Голосуванная за «недовіру» голові є дуже показовим. Воно відображає загальні настрої та відношення населення до селищного голови. Майже дві третини депутатів проголосували «ЗА» не вистачило одного голосу для відсторонення з посади селищного голови Світлани Маммадової. Це гарний результат. Кількість підстав для висловлення недовіри зашкалює, але головне навіть не підстави, а результати. Достатньо приїхати в Опішню і глянути в якому стані селище і все стане зрозуміло, дороги, сміттєзвалище, водопостачання і цей список можна продовжувати довго. В той час, коли в сусідніх селах робиться освітлення, будуються асфальтовані дороги. Тому більшість депутатів прийняли нелегке, але вольове рішення: позбавити повноважень Опішнянського селищну голову. Незважаючи на шалений тиск на депутатів через роботу, бізнес, сім’ї і т. д. (До речі, після голосування, тиск ще збільшився) Світлана Романівна не зупиняється ні перед чим, лише б залишитися на посаді. Совісна людина, яка впевнена у своїй правоті, сама б написала заяву і пішла на перевибори, але не Маммадова. Ми всі чітко розуміємо, що совість, продана раз, буде продана і вдруге. Тому цю людину не можна залишати при владі. Ми обирали гарну, порядну людину Педченко С.Р., а отримали алчну, падку до грошей Маммадову С.Р. Програний бій, але не програна війна. Я глибоко переконаний що цей сюрреалізм в Опішні скоро закінчиться. А для Світлани Романівни хочеться сказати: «Хто не живе для других, для щастя інших, для блага ближнього, для блага батьківщини, на користь людству – той не живе для себе самого». Як казала М.Тетчер: «Найкращий уряд – це той, якого не видно. Найкращий уряд – це той, коли громадянин не знає прізвища прем’єра». Слава про «старання» нашого голови, вже давно перейшла за рамки району,- сказав депутат селищної ради Микола Різник.


О.ЛЕОНТІЙ.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1039
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!