Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

20 - РІЧНА ДІВЧИНА ВИКРАЛА КАБЛУЧКУ

20 - РІЧНА ДІВЧИНА ВИКРАЛА КАБЛУЧКУ

На місце злочину виїхала слідчо-оперативна група для з’ясування деталей та обставин злочину. У ході проведення оперативно-розшукових заходів, інспектором ювенальної превенції було встановлено особу, підозрювану у скоєнні крадіжки. Нею виявилася 20 – річна знайома дочки потерпілого, котра, скориставшись моментом, викрала золоту обручку. Викрадене дівчина здала до ломбарду.
Наразі слідчими розпочато кримінальне провадження за ознаками частини 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція передбачає покарання у вигляді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

742
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!