Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ВІДСВЯТКУВАЛИ ВИПУСКНИЙ (ФОТО)

ВІДСВЯТКУВАЛИ ВИПУСКНИЙ (ФОТО)
У Зінькові колишні школярі з урочистостями відзначили шкільний випускний. Звучало багато привітань. Дівчата вражали вишуканими сукнями і своєю вродою, хлопці – елегантністю та прекрасними манерами.
Своїх дітей та вихованців батьки та вчителі провели в доросле життя.
Одинадцятикласники дякували своїм наставникам за проведені за шкільною партою роки. З щирими усмішками та сльозами розчулення на очах вони прощалися зі своїми вчителями, однокласниками.
Випускників міських шкіл привітали Народний депутат України Олег Кулініч, депутат обласної ради Олександр Путря, голова районної ради Сергій Нерозя, заступник голови районної ради Сергій Загорулько, в.о. голови РДА Анатолій Водолага, міський голова Сергій Максименко, начальник відділу освіти РДА Юрій Дахно. Вони вітали дітей із завершенням навчального року, випускникам бажали удачі та сили в майбутньому, а вчителям та батькам – дякували за турботу і професіоналізм.
Семеро випускників отримали відзнаки навчання – золоті та срібні медалі.
Свято продовжилося випускним балом. А вранці відбулася традиційна зустріч сходу сонця та першого дня дорослого життя.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1697
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!