Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Працівники поліції повернули чоловікові викрадений мотоцикл

Працівники поліції повернули чоловікові викрадений мотоцикл
До Зіньківського відділення поліції надійшло повідомлення від 44 – річного громадянина, жителя села Глинське, Зіньківського району про те, що невідома особа таємно проникла на територію господарства, де шляхом вільного доступу заволоділа його мотоциклом марки «Мустанг», чорного кольору.
Працівники Зіньківського відділення поліції розкрили крадіжку «по гарячих слідах» та встановили особу, причетну до скоєного. Ним виявився 22 — річний раніше судимий житель селища Опішня, Зіньківського району.
За місцем його проживання правоохоронці вилучили викрадений мотоцикл.За фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками частини 2 статті 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом).

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

571
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!