Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Спасибі вам, шановні вчителі!

Спасибі вам, шановні вчителі!

Шановні директор, завучі, вчителі і всі працівники опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»!

Сьогодні ми хочемо сказати вам найбільше спасибі за ті роки, що ви витратили на наше виховання. Ви змогли прорости з «маленького насіннячка» справжній міцний паросток, який вже зміцнів і має сили стати могутнім деревом. Без вашої допомоги не бути нам такими, якими ви бачите нас зараз: стриманими, спокійними, розумними і вихованими випускниками. Ті декілька років, які ми з вами провели поріднили нас навіки і тепер кожен раз першого вересня ми будемо згадувати ваші добрі обличчя, ваші відкриті серця і ніжний погляд і кожного першого вересня ми будемо обов’язково за вами сумувати! Як би нам хотілося, щоб в подальшому житті ви весь час нас супроводжували і наставляли на вірний шлях. Дякуємо вам за те, що вірили в нас і ніколи не опускали руки у важких, а іноді — в дуже важких ситуаціях! Вибачте нас за те, що не завжди цінували ваші старання, терпіння. Сьогодні, ставши в один день дорослими, нам шкода, що ми іноді змушували вас сумувати. Всі заходи які проводились в стінах нашої рідної школи, безумовно найкращі. Ви всі справжні професіонали своєї справи — влаштували нам незабутнє свято останнього дзвоника із найкращим флешмобом! Випускний вечір приніс нам масу позитивних і в той же час хвилюючих емоцій. Програма була дуже насичена і цікава і подарувала усім неперевершені враження. Бажаємо вам ще багато років творчості, натхнення і духовних сил! Дякуємо за вашу працю і нескінченну віру в нас!

Дякуємо вам і любимо всім своїм серцем!


Ваші випускники 2017 року

11-Б та 11-А класів.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1199
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!