Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

НА СЕСІЇ ОПІШНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

НА СЕСІЇ ОПІШНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

У вівторок, 18 липня, відбулася 17 — та сесія Опішнянської селищної ради. Перша сесія без голови Світлани Маммадової, де вперше за декілька років була неймовірна явка — 21 депутат з 22.

Робота була дуже плідною і всі рішення приймалися одноголосно. Рада запрацювала, як добре налаштований годинник. Розуміння того, що робота проходить чесно, прозоро і кожен може впливати на результат, об’єднувало. Було ухвалено 105 угод стосовно земельних відносин, які накопичилися у міжсесійний період. Вирішено багато спірних питань, які люди не могли вирішити вже півроку. Серед інших депутатами було проголосоване звернення до прокурора області Кармазіна Миколи Анатолійовича та начальника ГУНП У Полтавській області, полковника поліції Беха О. В. з проханням взяти на особистий контроль та активізувати слідчі дії відносно кримінальних проваджень за ознаками ч. 1 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем посадовими особами Опішнянської селищної ради при проведенні ремонту вулиць у смт Опішня) та ч. 1 ст. 366 КК України щодо факту внесення неправдивих відомостей до рішень 8-ї позачергової сесії 7-го скликання Опішнянської селищної ради.


Повний текст читайте у №25 газети «Зіньківщина „по — іншому“.

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

791
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!