Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Правоохоронці виявили підпільний гральний заклад

Правоохоронці виявили підпільний гральний заклад

— В ході проведення санкціонованого обшуку, на підставі ухвали слідчого судді Зіньківського районного суду, працівниками Зіньківського відділення поліції було виявлено та вилучено 20 одиниць комп’ютерної техніки, термінал електронної системи прийняття ставок державної лотереї, чековий апарат, грошові кошти, отримані внаслідок незаконного грального бізнесу, – говорить тимчасово виконуючий обов’язки начальника Зіньківського відділення поліції Віктор Пшеничний, — всю вилучену комп’ютерну техніку було спрямовано на експертне дослідження.
За фактом розпочате кримінальне провадження за частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом). За подібні протиправні дії законодавцем передбачено покарання у вигляді штрафу від 10 до 40 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

688
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!