Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Екс-голова Зіньківської РДА тікав від поліцейських у ТРЦ «Київ»

Екс-голова Зіньківської РДА тікав від поліцейських у ТРЦ «Київ»

Екс-голова Зіньківської РДА Віталій Панченко втікав від правоохоронців, які хотіли вручити йому протокол про корупційний злочин. Наприкінці Віталію Григоровичу стало зле.

Екс-голова Зіньківської райдержадміністрації Віталій Панченко втікав від співробітників Управління захисту економіки, які намагались вручити йому протокол про корупційний злочин. Про це повідомляє сайт «Новини Зіньківщини».

На відео видно, що Віталій Григорович вирішив побігати з правоохоронцями у ТРЦ «Київ». Наприкінці екс-чиновник не витримав темпу й йому стало зле. При цьому він зірвав оплески раптових свідків.


У відділі комунікації ГУНП нам пояснили, що екс-чиновнику інкримінують правопорушення передбачене за ч.1 ст. 172-6 (Несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування) КУпАП. Екс-чиновнику загрожує штраф від 850 до 1700 грн.

Нагадаємо, що Віталій Панченко очолював Зіньківську РДА у період з 1 липня 2015 року до 11 травня 2017. У квітні цього року депутати Зіньківської райради висловили йому недовіру, після чого він пішов у відставку.

Проте з такою долею він не змирився і зараз активно оскаржує у суді висловлену депутатами недовіру. Взагалі доля не рідко зводить Віталія Панченка з судовою системою країни. Так, в минулому році він сплатив 510 грн штрафу за розголошення держтаємниці.

Відтепер у нього є ще один привід ходити до суду, адже правоохоронцям вдалось все таки вручити йому протокол про злочин й вже 1 вересня у Зіньківському райсуді відбудеться перше засідання по цій справі.


Максим САМОЙДЮК.

Джерело:

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1519
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!