Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

З «ЛИПОЮ» ДО СУДУ

З «ЛИПОЮ» ДО СУДУ

У дванадцятому номері газети «Зіньківщина «по – іншому» від 6 квітня 2017 року була опублікована стаття «З миру по нитці?» у якій йшлося про пожежу у Зіньківському дитячому будинку – інтернаті.
Нагадаємо, 30 січня, цього року, загорілося зерносховище. Із – за халатності адміністрації Зіньківського дитячого будинку — інтернату, у питаннях охорони праці, ледь не постраждали четверо працівників дитбудинку.
Адміністрація дитячого будинку – інтернату «призначила» винуватця та подала справу на розгляд до Зіньківського районного суду, про стягнення з «призначеного» винуватця близько 22 тисяч гривень збитків. Чому «призначили»? Тому що на той час не мали жодного доказу причетності цієї людини до пожежі.
29 серпня суд розглянув справу та виніс рішення, в якому відмовив у задоволенні позову Зіньківського будинку – інтернату ім.Синяговського. Серед «доказів» представником Зіньківського будинку – інтернату у суді був «липовий» висновок експерта, датований 30 січня 2017 року, а сертифікат на право проведення робіт даний експерт отримав 31 січня.


О.ЛЕОНТІЙ.

Повний текст новини читайте у газеті «Зіньківщина „по — іншому“ №29 від 7.09.2017 р.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

804
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!