Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

НА ДВАДЦЯТІЙ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

НА ДВАДЦЯТІЙ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Днями, в залі засідань, відбулась двадцята сесія сьомого скликання Зіньківської районної ради. У роботі пленарного засідання взяли участь голови місцевих рад, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники ЗМІ району, інші.

На порядку денному було 23 питання. Голова районної ради Сергій Нерозя, який відкрив та вів сесію, проінформував про виконання рішення по депутатському запиту депутата районної ради Гришка Івана Івановича, щодо призначення директора Бірківської загальноосвітньої школи ім.І.Цюпи.

Депутати заслухали звіт заступника начальника Гадяцької МДПІ – начальника Зіньківського відділення Гадяцької МДПІ Сергія Жоміра про наповнення районного бюджету за перше півріччя 2017 року.

Сергій Георгійович наголосив, що Зіньківським відділенням за І півріччя поточного року планові показники доходів місцевого бюджету, що доведені помісячним розписом, який був затверджений Департаментом ОДА в цілому виконані майже на 140 %. (137,9%). При плановому завданні 56 915,9 тис. грн. забезпечено надходжень в розмірі 78461,8 тис. грн. Темп приросту до відповідного періоду минулого року становить 142,2 %. Понадпланові надходження склали 21545,9 тис. грн.

Надходження забезпечені по всім основним податкам, зокрема по:

— податку на доходи фізичних осіб на 135,4%, понад план надійшло 12 918,8 тис.грн.;

— платі за землю на 135,6%, або на 4052,7 тис.грн. більше планового показника;

— єдиному податку с/г товаровиробників — на 160,4%, або на 2178,1тис.грн. більше;

— єдиному податку на 171,3% або на 2061,4 тис. грн. більше;

— екологічному податку на 302% або на 522,3 тис. грн. більше;

— податку на прибуток на 130,5%;

— транспортному податку на 164%;

— податку на нерухоме майно на 145,1%;

— платі за ліцензії на певні види діяльності на 173,1%;

— платі за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами на 173,1%.

Не забезпечено надходжень лише по акцизному податку при плані 1425,5 тис. грн. до бюджету надійшло 948,7 тис. грн. що становить 66,5%, а також надходжень коштів від реалізації безхозного майна — не надійшло 3,5 тис. грн.

За І півріччя поточного року відділенням також забезпечено надходження єдиного соціального внеску. При плановому показнику в розмірі 34,3 млн. грн. надходження забезпечено в розмірі 42,8 млн. грн., що становить 124 %. Понад план надійшло 8431 тис. грн.

Виконання завдань по наповненню місцевого бюджетів досягнуто завдяки сумлінного дотримання більшою частиною платниками податків вимог чинного законодавства та наполегливій праці посадових осіб органів уповноважених державою забезпечувати наповнення бюджетів усіх рівнів.

Незважаючи на значне перевиконання районного бюджету існує ряд резервів, що також є джерелом наповнення в першу чергу місцевого бюджету. Це насамперед:

— надходження можливо було б збільшити при виконанні ряду суб’єктами господарювання норм чинного законодавства щодо виплати мінімальної заробітної плати на рівні не нижчому за встановлений законодавством;

— вжиття заходів всіма органами виконавчої влади щодо своєчасного виконання норм чинного законодавства в тому числі укладенні нових договорів оренди землі та внесення змін до існуючих в частині орендної плати та ліквідації стихійної торгівлі;

— оформлення суб’єктами господарювання найманих працівників із якими не укладались трудові угоди;

— проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення району та вжиття заходів до тих осіб які самостійно такі землі використовують;

— реєстрації в якості суб’єктів господарювання громадян яким надаються десятки га землі для ведення фермерського господарства.

Про затвердження Районної цільової програми національно – патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 – 2020 роки та затвердження в новій редакції Комплексної програми розвитку освітньої галузі Зіньківського району на 2016 – 2020 роки інформував начальник відділу освіти Зіньківської РДА Юрій Дахно.

На сесії районної ради також затвердили зміни до районних програм: районної програми інформатизації органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади на 2016-2017 роки, районної програми забезпечення виконання Зіньківською райдержадміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2017 рік, районної комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016-2020 роки, програми підтримки соціально вразливих верств населення Зіньківського району на 2015-2017 роки «Турбота», програми розвитку місцевого самоврядування в Зіньківському районі на 2016-2017 роки, програми економічного і соціального розвитку Зіньківського району на 2017 рік.

Також на двадцятій сесії сьомого скликання було розглянуто ряд інших важливих питань.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

769
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!