Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

В ОПІШНІ РОЗПОЧАЛИ РЕМОНТ ДОРІГ

В ОПІШНІ РОЗПОЧАЛИ РЕМОНТ ДОРІГ

Скільки себе пам’ятаю, стільки й була погана дорога на вулиці Партизанській в смт Опішня. Стоячи на порозі об’єднання громад, це питання стало особливо болючим, тому що потрібно прокладати дороги до сусідніх сіл, відновлювати сполучення. Для опішнян завжди було пріоритетом — дороги.
На даний час це найболючіше питання, особливо на вулиці Партизанській. Люди вже звикли скакати по ямах та «пірнати» в калюжах, але так не повинно бути. Постійні звернення до колишнього селищного голови про ремонт або хоча б грейдерування закінчувались ігноруванням або відписками. Зараз з’явився шанс разом з однодумцями оживити Опішню. На моє здивування бажаючих допомогти виявилося багато. Більше того, жодна людина, до якої я звертався, не відмовила.


Читайте у №33 від 19.10.2017 р.

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

489
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!