Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Шановні зіньківчани!

Шановні зіньківчани!

Завдяки спільним зусиллям міської та районної влади, народного депутата України Кулініча Олега Івановича, депутатів обласної ради Путрі Олександра Олексійовича, Овчаренко Людмили Миколаївни нам вдалося залучити до міського бюджету найбільшу в історії міста суму коштів з Державного та обласного бюджетів – 6 млн. 556 тис. грн. Перевиконання міського бюджету за 11 місяців цього року склало 92 %, додатково міський бюджет отримав 5 млн. 228 тис. грн.
Все це дало можливість капітально відремонтувати покриття по вулицях Парковій, Широкій, Беївській, частині Першотравневої, облаштувати стоянки біля райлікарні та ресторану «Вечірні Зорі», зробити тротуар біля районної бібліотеки, поточним ремонтом зремонтувати частину вулиць Солов’янівської, Воздвиженської, Сумської, Першотравневої, Братів Зерових, Погрібняка, Соборності, Івана Петровського, Дроздівської, Гагаріна, Шевченка, провулків Першотравневого, Широківського та перехрестя вулиць Лесі Українки та Паркова, здійснити реконструкцію каналізаційної мережі міста протяжністю 1,7 км, замінити майже 2 км водопроводів, відновити вуличне освітлення на 4 вулицях Зінькова та Пилипенок, встановити світлофор в центрі міста, розпочати роботи по розчистці Ташані та ярка Корецького, завершити облаштування водовідведення на мосту по вулиці Сумській, закупити новий сміттєвоз для МКП «Зіньківський комунгосп», виконати значний обсяг робіт по благоустрою та озелененню.
За безпосередньої участі зіньківчан наше місто та села міської ради стали більш впорядкованішими та чистішими.
Тож, висловлюю вдячність всім жителям міської ради за терпіння, розуміння складнощів сьогодення, за сумлінну працю на виробництві, в соціальній сфері, бізнесі та особистих підсобних господарствах.
Нехай в останні дні 2016 року Вас покинуть турботи на негаразди, а Новий 2017 рік буде щедрим на добро, здобутки та всілякі гаразди.
Щиро бажаю щоб Новий рік приніс довгоочікуваний мир та економічну стабільність нашій державі, став роком благополуччя та реальних змін на краще в житті кожного.
Нехай тепло Різдвяної свічки зігріває ваші серця упродовж всього 2017 року, будьте щасливі, будьте успішні і здорові!
З наступаючим Новим роком та з Різдвом Христовим, шановна зіньківська громадо!


Сергій МАКСИМЕНКО,
Зіньківський міський голова


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

635
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!