Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

У Зіньківському дитячому будинку-інтернаті провели командно - штабні навчання

У Зіньківському дитячому будинку-інтернаті провели командно - штабні навчання

Нещодавно працівники Зіньківського РС ГУ ДСНС України у Полтавській області у Зіньківському дитячому будинку-інтернаті ім. О.В. Синяговського провели командно — штабні навчання.

Також було проведено роз’яснювальну роботу з працівниками та вихованцями, розповсюджено листівки. Під час даного заходу працівник Зіньківського РС ГУ ДСНС України у Полтавській області, розповіли присутнім про види вогнегасників та принципи їх дії. Також, на практиці показали як правильно користуватися порошковими вогнегасниками та після відповідного інструктажу надали можливість усім бажаючим власноруч ліквідувати умовну пожежу.

Нагадаємо, 30 січня, цього року, на території будинку — інтернату загорілося зерносховище. Із – за халатності адміністрації Зіньківського дитячого будинку — інтернату, у питаннях охорони праці, ледь не постраждали четверо працівників дитбудинку.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

800
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!