Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

НА ПОЗАЧЕРГОВІЙ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НА ПОЗАЧЕРГОВІЙ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Сьомого листопада, в залі засідань міської ради, відбулося пленарне засідання двадцять п’ятої позачергової сесії Зіньківської міської ради сьомого скликання.
У роботі сесії взяли участь: депутати міської та районних рад, члени виконавчого комітету міської ради, керівники окремих установ та організацій, представники засобів масової інформації.
На порядок денний було винесене питання про внесення змін до показників міського бюджету на 2017рік.
По даному питанню міська рада вирішила:
Збільшити доходи загального фонду по транспортному податку з фізичних осіб в листопаді на 23000 грн.
Відповідно збільшити видатки спеціального фонду на суму 23000 грн. для забезпечення капітальних трансфертів підприємствам, установам, організаціям в листопаді на 23000 грн.
Збільшити доходи спеціального фонду по надходженням від викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення в листопаді на 38400 грн., по надходженням від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи об’єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини в листопаді на 3600 грн.
Відповідно збільшити видатки спеціального фонду на суму 42000 грн. по капітальним трансфертах підприємствам, установам, організаціям в листопаді на 42000 грн.
Збільшити видатки загального фонду по благоустрою міста, селищ, сіл по КЕВК 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» з листопада на 200 грн.
Збільшити видатки на відрядження в листопаді на 200 грн. за рахунок перенесення з КЕВК 2250 «Видатки на відрядження» з грудня місяця на 200 грн.
Також, на запрошення міського голови Максименка Сергія Миколайовича, у залі засідань перед присутніми виступив експерт з децентралізації Олександр Ісип.
— Говорили про децентралізацію та об’єднання громад, а також про інші важливі речі для місцевого самоврядування. Приємна розмова була толерантною і не перетворювалася на суперечку. Зійшлися на тому, що реформуватися необхідне. Переваги стимулювання ОТГ та їх діяльності очевидні. Щодо спроможності міста Зіньків, сумніву бути не може. Тому, висновок — потрібно починати, — сказав Олександр Ісип.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

542
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!