Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

УРОЧИСТО ВІДКРИЛИ НАВЧАЛЬНО - ПРАКТИЧНИЙ ЦЕНТР

УРОЧИСТО ВІДКРИЛИ НАВЧАЛЬНО - ПРАКТИЧНИЙ ЦЕНТР
Нещодавно, на базі Регіонального центру професійно — технічної освіти м. Зіньків, відбулося урочисте відкриття Навчально-практичного центру з підготовки робітників за професіями «Швачка», «Кравець», «Закрійник».
На цю святкову подію були запрошені поважні гості, а саме:
директор Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Харченко Олена Вікторівна, заступник начальника управління – начальник відділу координації роботи вищих навчальних закладів, наукової діяльності та профтехосвіти Закапко Тетяна Іванівна, депутат обласної ради Путря Олександр Олексійович, голова районної ради Нерозя Сергій Васильович, голова міської ради Максименко Сергій Миколайович, перший заступник голови районної державної адміністрації Хоменко Микола Іванович, начальник відділу освіти Зіньківської РДА Дахно Юрій Петрович.
Згідно Постанови КМУ №925 від 30 листопада 2016 року та завдяки підтримки Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації було отримано субвенцію з державного бюджету на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази Регіонального центру професійно-технічної освіти м. Зіньків, передбачену законом про Державний бюджет України в розмірі 330 000 гривень.
За ці кошти було придбано:
1.Промислова швейна машина для легких та середніх тканин – 7 шт.
2.Промислова швейна машина для середніх та тяжких тканин – 2 шт.
3.5-ти ниткова краєобметувальна машина – 1 шт.
4.Машина для виготовлення прямих петель – 1 шт.
5.Машина потайного стібка – 1 шт.
6.5-ти ниткова розпошивальна машина – 1 шт.
7.Консольний прасувальний стіл – 1 шт.
8.Парогенератор – 1 шт.
9.Дублюючий прес – 1 шт.
10.Розсувний манекен – 1 шт.
11.Комп’ютер і програма «САПР».


До завезення нового обладнання, влітку 2017 року в майстерні був виконаний ремонт за кошти, зароблені навчальним закладом на суму 25000 грн., а саме: замінені віконні рами, лінолеум, пофарбовано батареї, покрито лаком меблі, поклеєні шпалери.
Начально-практичних центрів з підготовки робітничих кадрів за професіями «Швачка», «Кравець», «Закрійник», на сьогодні в Полтавській області створено тільки два. Це нове обладнання – мрія для кожного навчального закладу. Адже для наших учнів відкриваються нові можливості. Тепер не потрібний адаптаційний період на фабриках та великих швейних підприємствах. Вдячні працівники та учні закладу радо прийняли гостей, організували виставку робіт технічної творчості учнів та виробів які пошиваються в нашому закладі. Наш регіональний центр постійно обшиває заклади культури, школи та дитячі садочки району, учні продемонстрували показ наших кращих моделей одягу.
Директор закладу Надія Миколаївна Харчук надала право працювати в цьому центрі майстру та учням першого курсу, які навчаються за професією кравець, закрійник. Вони дали обіцянку сумлінно навчатися і бути гідними випускниками центру, якими ми будемо пишатися в майбутньому. А педагогічний колектив буде докладати всі зусилля щоб підготувати висококваліфікованих робітників для потреб ринку праці.

Леся БУДАРОВА,заст.директора з НВР.

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

957
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!