Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

Шістнадцятого листопада, в залі засідань міської ради, відбулося пленарне засідання двадцять шостої сесії Зіньківської міської ради сьомого скликання.

У роботі сесії взяли участь: депутати міської та районної рад, члени виконавчого комітету міської ради, керівники окремих установ та організацій, представники засобів масової інформації.

Розпочалася сесія з розгляду звернень МКП «Зіньківський комунгосп» до міської ради з проханням погодити отримання кредитного ліміту в ПГРУ ПАТ КБ «Приватбанк» на суму 150 тис. грн.

По питанню щодо внесення змін до показників міського бюджету на 2017 рік доповіла головний бухгалтер Світлана Педоренко.

Депутатами затверджено розпорядження та договори укладених міським головою

Також, на сесії було розглянуто ряд земельних питань, які попередньо були детально обговорені і погоджені на спільному засіданні постійних комісій.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

398
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!