Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Ще один шлях до європейських стандартів

Ще один шлях до європейських стандартів

9 листопада, 2017 року, начальник Зіньківського районного сектору з питань пробації у Полтавській області Ірина Яненко провела ряд зустрічей з директором Зіньківського районного центру зайнятості населення Олександром Коршаком та начальником Зіньківського районного управління праці та соціального захисту населення Віктором Півнем.

Ціль зустрічей — обговорення питання про подальшу співпрацю на рівні європейських стандартів та реалізація діяльності, щодо соціальної підтримки осіб, засуджених до покарань, не пов`язаних з позбавленням волі. Сторони розглядали питання співпраці у сфері соціальної адаптації та підтримки осіб, засуджених до покарань, не пов`язаних з позбавленням волі та підвищення їх конкурентноспроможності на ринку праці, що зменшить рівень рецидивної злочинності та забезпечить безпеку суспільства.

В результаті, було укладено угоди про співпрацю структурних підрозділів з питань управління праці та соціального захисту населення, та районним центром зайнятості, щодо надання соціальної та консультативної допомоги з боку спеціалістів районних структур відносно осіб, які перебувають під пробаційним наглядом, відповідно до Закону України «Про пробацію».


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

585
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!