Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛОСЯ СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

ВІДБУЛОСЯ СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

Двадцять другого листопада, у депутатській кімнаті районної ради, відбулося спільне засідання комісій районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, зв’язку з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва, інвестицій, житлово – комунального господарства та розвитку інфраструктури на якому головував Роман Дорошенко.
В роботі комісії взяли участь заступник голови районної ради Сергій Загорулько, в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники ЗМІ району.
Всього, на порядку денному, було десять питань. Виконуючий обов’язки голови РДА Анатолій Водолага інформував присутніх про внесення змін до районних програм: інформатизації органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади на 2016 – 2017 роки та забезпечення виконання Зіньківською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2017 рік.
На комісії було розглянуто ряд програм, що будуть винесені на розгляд двадцять першої сесії районної ради для затвердження: Програма розвитку малого і середнього підприємництва у Зіньківському районі на 2018 – 2020 роки, Програма підтримки та партнерства між районною владою та суб’єктами малого і середнього підприємництва на 2018 – 2020 роки, районна програма відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів «Теплий кредит» на 2018-2020 роки.
Член комісії, депутат районної ради Віталії Панченко запитав в.о. голови РДА Анатолія Водолагу, чому не працює Громадська рада?
— Громадської ради при Зіньківській РДА, станом на сьогоднішній день немає. Громадська рада була заснована у 2011 році і на протязі останніх років вносились зміни до її складу. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №996 всі Громадські Ради, які були засновані до лютого 2014 року, повинні були припинити свою діяльність.Двадцять дев’ятого грудня, 2016 року, розпорядженням голови РДА була створена Громадська рада при Зіньківській РДА. При поданні Положення та розпорядження у Головний відділ юстиції, було виявлене порушення і дане розпорядження було скасоване.У Головному управлінні юстиції наголосили, що Громадська рада може існувати виключно в межах чинного законодавства, — сказав Анатолій Водолага.
Усі проекти рішень питань порядку денного винесено на розгляд чергової сесії районної ради.Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

608
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!