Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ
Двадцять третього листопада під головуванням Світлани Чикало відбулися засідання постійних комісій районної ради з питань: освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту.
У роботі комісій взяли участь: голова районної ради Сергій Нерозя, заступник голови районної ради Сергій Загорулько, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Хоменко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники ЗМІ району.
На порядку денному було шістнадцять питань. Про виконання програми зайнятості населення Зіньківського району на 2013 – 2017 роки проінформував Олександр Коршак — директор Зіньківської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості.
Про хід виконання програми з питань захисту прав дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах у Зіньківському районі на 2017 – 2020 роки інформувала Наталія Рись – начальник служби у справах дітей Зіньківської РДА.Юрій Дахно – начальник відділу освіти РДА доповів про роботу закладів освіти.
Про проект рішення «Про утворення комунальної установи «Зіньківський районний методичний центр Зіньківської районної ради Полтавської області» інформувала Світлана Чикало.
На комісії було запропоновано винести на розгляд сесії кандидатуру на посаду директора установи «Зіньківський районний методичний центр Зіньківської районної ради» Ниценко Любов Миколаївну.
Любов Ниценко у своїй доповіді сказала: «Ми стоїмо на порозі децентралізації і не можемо лишатися осторонь, необхідно створити потужну методичну службу, яка й надалі обслуговуватиме освітян району, незалежно від кількості утворених ОТГ на його території. Адже на законодавчому рівні найнижчою ланкою є районні (міські) методичні служби. У нас на даний час налагоджена тісна співпраця з опорним закладом, 4 спеціалізованими та 18 загальноосвітніми навчальними закладами, 2 НВК, 21 ДНЗ та 4 позашкільними навчальними закладами.
Відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 12.07.2017 року № 545 та рішення колегії Полтавської обласної державної адміністрації від 31.10.2017 до 01.09.2018 року необхідно створити районний інклюзивно — ресурсний центр на базі районного ПМПК, оскільки ПМПК у нас в районі не було, то в перспективі ІРЦ буде введено в структуру методичного центру, як один з підрозділів. Сьогодні у нас в районі нараховується 142 дітей з особливими освітніми потребами.
Завдяки цьому вирішить питання надання психологічної допомоги дітям, оскільки в ІРЦ передбачено посаду практичного психолога. Це дасть змогу надавати допомогу дітям не лише з особливими потребами, а і дітям у навчальних закладах, в яких дана посада відсутня.
І наостанок, хочу додати, що у Полтавській області за останній рік створено 4 районних методичних центра, які обслуговують заклади освіти. Останній у Чутівському районі».
Усі проекти рішень питань порядку денного винесено на розгляд чергової сесії районної ради.

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

702
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!