Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛАСЯ СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

ВІДБУЛАСЯ СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

24 листопада відбулась двадцять перша сесія районної ради сьомого скликання. Вів засідання голова районної ради Сергій Нерозя.

У роботі пленарного засідання взяли участь заступник голови районної ради Сергій Загорулько, в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, голови місцевих рад, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники ЗМІ району.

На сесії районної ради затвердили ряд програм: Програму розвитку малого і середнього підприємництва у Зіньківському районі на 2018 – 2020 роки, програму підтримки та партнерства між районною владою та суб’єктами малого і середнього підприємництва на 2018 – 2020 роки, районну програму відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів «Теплий кредит» на 2018-2020 роки, у новій редакції – програму правової освіти населення району на 2016-2020 роки та розвитку фізичної культури і спорту в Зіньківському районі на 2017 – 2020 роки.

Депутати затвердили районну програму підтримки та розвитку культури і туризму на 2017 рік, Комплексну програму розвитку освітньої галузі Зіньківського району на 2016-2017 роки, Програму забезпечення виконання Зіньківською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2017 рік, програму інформатизації органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади на 2016-2017 роки.

Був заслуханий та затверджений звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року та внесені зміни до показників районного бюджету на 2017 рік. Обговорено роботу закладів охорони здоров’я.

Рішенням двадцять першої сесії районної ради сьомого скликання було утворено комунальну установу «Зіньківський районний методичний центр Зіньківської районної ради Полтавської області», директором призначено Ниценко Любов Миколаївну.

Також на сесії було розглянуто ряд інших питань.
Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

627
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!