Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ЗАЯВА РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ «ЗІНЬКІВЩИНА «ПО – ІНШОМУ»

ЗАЯВА РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ «ЗІНЬКІВЩИНА «ПО – ІНШОМУ»

Двадцять другого листопада я, редактор газети «Зіньківщина «по-іншому», отримав постанову про закриття кримінальної справи, щодо нападу на мене. Нагадаю, 25 травня, близько 20 – 00 на мене був скоєний напад.
Не дивлячись на те, що мною були надані всі необхідні докази і слідчий вказала їх у постанові про закриття справи, вона зробила висновок: Відсутні об`єктивні дані про умисне заподіяння тілесних ушкоджень.
Я заявляю, що наша редакція припиняє співпрацю з Зіньківським відділенням поліції. І справа не тільки в мені. Тобто закриття справи щодо нападу на журналістів — це вже край.
Також, з повною відповідальністю заявляю, що загальна криміногенна обстановка в Зіньківському районі значно погіршилася з моменту реорганізації міліції у поліцію. Всі добові зведення, затримання наркокур’єрів, в присутності журналістів — показуха.

Так як Зіньківське відділення поліції не взмозі забезпечити безпечну роботу ЗМІ на території району, редакція за власний кошт «озброїть» своїх журналістів, позаштатним працівникам буде запропоновано «озброїтися» самостійно.

Відновлення співпраці з Зіньківським відділенням поліції можливе після справжньої реформи, зміни методів їх роботи.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

924
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!