Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Дешевий піар або ремонт дороги взимку

Дешевий піар або ремонт дороги взимку

Депутат міської ради Валентина Шнипенко подала депутатський запит датований одинадцятим жовтня з досить неординарною вимогою до міської ради.В цьому запиті написано, що до депутата міської ради звернулися жителі вулиці Вишнева з проханням посприяти у вирішенні питання щодо ремонту дороги. Під запитом від руки написана нова дата подання депутатського запиту – 20.12.2016 року, тобто у день проведення сесії. У чому неординарність та унікальність депутатського запиту запитаєте ви? А в тому, що на дворі зима і дороги ніхто у цю пору не ремонтує. Це говорить про те, що депутат міської ради Валентина Володимирівна Шнипенко займається низькосортним піаром. Якщо і повірити, що люди звернулися за допомогою в останні теплі дні, в жовтні, то Валентина Шнипенко дотягнула з подачею звернення у міську раду майже до нового року.
Далі Валентина Володимирівна також від руки дописала звернення від жителів вулиці Дроздівська з аналогічною проблемою, звернення датоване вереснем 2015 року.
Аналізуючи роботу депутата зазначу одне, добре що вона не слідує прислів’ю «Обіцяного три роки чекають».


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

954
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!