Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ПОТУЖНІСТЬ ОПІШНЯНСЬКИХ ВОДЯНИХ СВЕРДЛОВИН ВИЧЕРПАНА

ПОТУЖНІСТЬ ОПІШНЯНСЬКИХ ВОДЯНИХ СВЕРДЛОВИН ВИЧЕРПАНА

Такого остаточного висновку дійшли спеціалісти разом із головними інженерами КП ПОР «Полтававодоканал» на своїй технічній нараді. Це означає, що Опішнянська дільниця водоканалу більше не підключатиме до системи централізованого водопостачання нових абонентів. Нагадаю, що наше селище налічує три свердловини — основну «Нова», локальну «Дінця» та неробочу «Стадіон».
Назвами споруди завдячують територіальному розташуванню. Нині питання ремонту свердловини «Стадіон» ні перед місцевою владою, ні перед водоканалом не стоїть через ряд юридичних проблем, на вирішення яких піде чимало часу. Опішнянська дільниця водоканалу інформує про те, що свердловина «Нова» з подачею води 40 кубічних метрів на годину обслуговує 2283 абонентів, а «Дінця» з подачею води 6 кубічних метрів на годину — 255, із них 75 абонентів — це жителі Попівської сільської ради.
Підключення нових фізичних та юридичних осіб до системи централізованого водопостачання можливе лише за умови буріння ще однієї потужної свердловини на території Опішні.
Проблема з водою у селищі доволі очікувана й передбачувана. Роками влада не переймалася питанням її вирішення. Лише цієї осені за кошти селищного бюджету було виготовлено проект буріння артезіанської свердловини глибиною 750 м по вулиці Партизанській, в районі Колегіуму мистецтв. Він пройшов державну експертизу та очікує на фінансування.
Юлія Масюк, секретар Опішнянської селищної ради, говорить, що вартість комплексу робіт зі спорудження свердловини сягає близько 8 мільйонів гривень, і це при тому, що весь бюджет селищної ради на початок 2017 року становив близько 4 мільйонів гривень.


Ірина Гармаш, «Голос Опішні».


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

606
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!