Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

НЕ РОБІТЬ ІЗ СЕБЕ РОБИНА ГУДА

НЕ РОБІТЬ ІЗ СЕБЕ РОБИНА ГУДА

Нещодавно, на просторах Всесвітньої Мережі, розпочав свою діяльність журналіст Володимир Понежа, який представляє то Всеукраїнську газету «Васильківщина», то Комітет народного контролю. Але власниця газети «Васильківщина» прізвище свого журналіста чує вперше, а Комітет народного контролю відхрещується від Зіньківського колеги.
Діяльність Володимира Понежі полягає в тому, що він під гаслом «Виведемо на чисту воду» своїми відеороликами вводить в оману жителів району, показуючи тільки те, «на що є попит» його глядачів. Проаналізувавши канал Володимира Понежі, за допомогою нехитрих технологій, видно, що переглядів не так вже й багато, а коментаторів набереться не більше чотирьох. Аудиторія, яка постійно коментує – члени «мертвонародженого» клубу по інтересах, під грізною назвою Громадська рада.
Вже ні для кого не є секретом, що Громадська рада при Зіньківській РДА, заступником голови якої є Володимир Іванович Понежа — це саме бездієве зібрання. Володимир Іванович у своїх промовах наполягає, що саме під тиском Громадської ради проводяться ремонти доріг, спортивних комплексів тощо. Але помічена закономірність: перед початком ремонту спортивного залу «Колос» Володимир Іванович виступив з промовою і, сталося чудо, негайно були перераховані кошти з Києва для проведення ремонту, черговий телесюжет стосувався об’їзної дороги – теж перемога і таких прикладів безліч. Шановний, не робіть із себе Робіна Гуда, адже всім відомо як Ваші відеосюжети робляться.
Подобається Вам, Володимир Іванович, чи ні, але в останні роки районна і місцева ради у своїй діяльності стали значно прозорішими, на цей раз дякуючи нам — «проплаченим газеткам», у яких Ви читаєте коли розпочнеться ремонт тієї або іншої ділянки дороги та за декілька днів до початку робіт, Ви, як самий чесний і незаангажований журналіст, монтуєте «грізний» відеоролик для того, щоб вилити чергову порцію бруду. Тому що образи у відео та коментарях під ними, стали звичайною справою. Адже без них Ваше відео стає незмістовне.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

794
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!