Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

З метою покращення збору побутових відходів

З метою покращення збору побутових відходів

Міський голова Сергій Максименко провів робочу зустріч з підприємцем Едуардом Скачком, який організував у Зінькові заготівлю і відправку на переробні підприємства України макулатури, пластикової тари з-під напоїв та скла. Також підприємець започаткував відправку на подальшу переробку і габаритну пластикову тару з-під миючих засобів і мастил.
Едуард Скачко показав виготовлені ним два екземпляри контейнерів — для збору пластику та скла. Було обговорено їх дизайн, розміщення і способи вивезення зібраної сировини.
Запровадження на території міста та сіл міської ради окремого збирання пластику і скла для їх подальшої відправки на переробні підприємства значно зменшить об’єм твердих побутових відходів, які розміщуються на міському сміттєзвалищі та дозволить вирішувати екологічні проблеми в процесі їх утилізації.


Повний текст читайте у газеті «Зіньківщина „по-іншому“ №40 від 14 грудня 2017 року.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

549
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!