Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛАСЯ КООРДИНАЦІЙНА РАДА

ВІДБУЛАСЯ КООРДИНАЦІЙНА РАДА

На порядку денному було дванадцять питань.

Одним з важливих питань порядку денного стосувалося освоєння державних коштів у 2018 році, по даному питанню перед присутніми відзвітував помічник народного депутата Олега Кулініча Сергій Хрипко: «Планується залучення коштів з державного бюджету на соціально-економічний розвиток Зіньківського району. У 2018 році продовжаться роботи по заміні вікон у школах, придбання шкільних меблів (парт, стільців). Але для цього ми розраховуємо на співпрацю рад району. Також, у 2018 році, ми плануємо встановити стоматологічні установки у Опішнянській амбулаторії, Зіньківському стоматологічному відділенні, Покровській амбулаторії. Продовжується ремонт Зіньківського районного стадіону «Старт» Зіньківської районної ради. Ми продовжуємо залучати кошти на ремонт доріг. Попередньо народний депутат України Олег Кулініч зустрівся з Прем’єр-міністром, стосовно ремонту дороги Р-42 Лубни-Миргород-Опішня. Будуть також проводиться ремонтні роботи на дорогах місцевого значення».

Про виконання зведеного бюджету району за 2017 рік доповіла начальник фінансового управління РДА Світлана Слинько, яка проінформувала присутніх про доходи загального фонду та повідомила, що за 2017 рік зведений бюджет району без врахування трансфертів, виконано в сумі 170 618,6 тис.грн. або на 118,2%, перевиконання складає 26 232,1 тис. грн. Фактичні надходження за 2017 рік по зрівнянню з 2016 роком зросли на 49 671,8 тис.грн., темп приросту становить 41,1%.

Заступник начальника Гадяцької об’єднаної державної податкової інспекції – начальник Зіньківського відділення Сергій Жомір проінформував про сплату податку за землю на 2018 рік, про декларування доходів громадян, які самостійно обробляють земельні ділянки (паї) за 2017 рік.

Виконуючий обов’язки голови Зіньківської райдержадміністрації Анатолій Водолага повідомив присутніх про спів- працю територіальних громад по пріоритетних напрямках розвитку суміжних територій.

Завідувач сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Тетяна Хрипко проінформувала про поводження з твердими побу- товими відходами на територіях рад району, роздільне збирання сміття.

Також на засіданні були розглянуті ряд інших важливих питань.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

506
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!