Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ ЗЕКОНОМЛЕНІ ГРОШІ?

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ ЗЕКОНОМЛЕНІ ГРОШІ?

У мешканців району, яким вдалося заощадити комуналку завдяки теплій погоді, не відбиратимуть субсидії.

ПЕРЕПЛАТА. У повідомленні уряду говориться, якщо сім’ї, які не використали повний обсяг ресурсів, встановлених соціальним нормативом, мають право на зарахування зекономлених коштів в рахунок майбутніх платежів. Наприклад, якщо обов’язковий платіж становить 1000 гривень при соціальній нормі 400 кубометрів газу, але було використано всього 100 кубів, то залишок (300 кубів), можна буде використовувати в більш холодні місяці. Ці дані необхідно відзначати в платіжках за комуналку як переплату.

ЗАКОН. При нарахування оплати, виконавець житлово-комунальної послуги зобов’язаний враховувати позначку переплати. В іншому випадку, він порушує чинне законодавство (Постанова КМУ № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»). Тим споживачам, які з цим зіткнулися варто звернутися зі скаргою до керівництва органів місцевого самоврядування.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

394
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!