Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Міський голова звітував перед громадою міста про результати роботи у 2017 році

Міський голова  звітував перед громадою міста про результати роботи у 2017 році
<p "="">У четвер, 8 лютого, відбулася зустріч міського голови Сергія Максименка з мешканцями міста.
Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міський голова прозвітував перед громадою про результати роботи у 2017 році, а саме: про виконання програм соціального-економічного розвитку міста міською радою, виконавчим комітетом, комунальними підприємством.
На початку доповіді міський голова наголосив, що протягом року міська рада намагалася працювати максимально відкрито, інформуючи зіньківчан про усі свої наміри та ухвалені рішення.
Головним завданням, над яким працювала міська рада протягом року, — це забезпечення на належному рівні усіх сфер життєдіяльності міста, створення сприятливого середовища для праці, бізнесу, відпочинку і покращення добробуту громадян, підвищення рівня довіри до міської влади.
Сергій Миколайович доповів про доходи та видатки міського бюджету, які знаходяться під всебічним контролем громади. Цьому сприяють прозорість та публічність прийнятих міською радою рішень щодо обліку бюджетних коштів.
Основний акцент у своїй роботі щодо відновлення міської інфраструктури міська рада робить на капітальний ремонт автодоріг та тротуарів, на реконструкцію та розвиток комунального майнового комплексу з надання послуг з водопостачання та водовідведення.
Наприкінці зустрічі міський голова С.Максименко відповів на питання громадян.Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

420
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!